arabam artık serviste :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arabam artık serviste :)

İleti ozfree1 » 03 Tem 2009, 11:24

arka teker bilyası aks körükleri ön amartisör körükleri ve arka balatada yaşlanma varmış o duruma göre bakılacakmış şuan icin fiyat 150 sizce nasıl

ozfree1
CLASSIC
CLASSIC

İleti zurna1788 » 03 Tem 2009, 13:21

çok birşeymiş gibi gözüküyor ama çok fazla dikkat çeken birşey göremedim ben biraz fazla gibi geldi bana...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti FabiaTDI » 03 Tem 2009, 14:02

bende yağ değişimi yaparken sordular aracınızda çok gürültü var mı diye tabi fabi 1.4 TDI kullandığım için bu soruya gülümsüyerek cevap verdim usta anlamış olmalı ki sizin Z gergi kollarının değişmesi lazım dedi nedri o bakabilirmiyiz dediğimde aracın aldında sağ ve solda olmaz üzere iki adet demir parcası gösterdiler açıkcası ben şimdilik kalsın dedim ama bu Z gergi kolu tam olarak ne işe yarıyor artı aracımı sıfır almıştım ve 26.000 km oldu bu kadar sürede yıpranır mı tedettütde kaldığım için yaptırmadım.

FabiaTDI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 03 Tem 2009, 14:09

adana için yazıyorum... kalite kalite değişir ben senin yerinde olsam orjinal parçaları alır parçacıya takdırırdım parçacıların %99.9 u servise gelen araçlara orjinal miş. gibi fiyat verip çin malarını dizer. arabaya onun için ben her zmn orjinal parçaları alır. parçacıyada takdırrım yanında bekliyerek beklemezsen senin parçaları kendine saklayıp yine yan sanayileri takacagından %100 eminim.

aks körükleri : tanesi: 10 tl den *2 adet=20 tl
arka balatanın çifti: 20 tl  yan san.
arka teker bilyası: 30 tl 
ön amortisörün körügü olmaz orda yanlışın var amortisör kafalarında bilyalar var onlardır büyük ihtimal: 7 tl tanesi çifti: 14 tl

toplamda: 84 tl ediyor. eger servise bıraktıysan yazdıgım parçaları kullanacak yani yan sanayi ürün kullanacak. ama sen alırsan orjinallerini bence başında dur yoksa aynen ederler. haberin bile olmaz.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti ozfree1 » 03 Tem 2009, 18:40

ben bu sefer güveniyorum arkadaşlar servise valla güvenimide tabiki deniyecegim ama ustayı tanıyanlar var gercek iyi bir usta parcada kendi zaten skoda parcasıda satıyor hepsi orjinal yan sanayi yok onda hayırlısı bakalım insanlık ölmemiştir inşallah
ozfree1
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 03 Tem 2009, 19:20

[quote="PİCK-UP"]adana için yazıyorum... kalite kalite değişir ben senin yerinde olsam orjinal parçaları alır parçacıya takdırırdım parçacıların %99.9 u servise gelen araçlara orjinal miş. gibi fiyat verip çin malarını dizer. arabaya onun için ben her zmn orjinal parçaları alır. parçacıyada takdırrım yanında bekliyerek beklemezsen senin parçaları kendine saklayıp yine yan sanayileri takacagından %100 eminim.

ön amortisörün körügü olmaz orda yanlışın var amortisör kafalarında bilyalar var onlardır büyük ihtimal: 7 tl tanesi çifti: 14 tl

toplamda: 84 tl ediyor. eger servise bıraktıysan yazdıgım parçaları kullanacak yani yan sanayi ürün kullanacak. ama sen alırsan orjinallerini bence başında dur yoksa aynen ederler. haberin bile olmaz.

[/QUOTE]
ön ve arka amortisördede toz körüğü vardır.çifti 5 liralık bi malzeme.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 03 Tem 2009, 19:55

[quote="parsanoto"][quote="PİCK-UP"]adana için yazıyorum... kalite kalite değişir ben senin yerinde olsam orjinal parçaları alır parçacıya takdırırdım parçacıların %99.9 u servise gelen araçlara orjinal miş. gibi fiyat verip çin malarını dizer. arabaya onun için ben her zmn orjinal parçaları alır. parçacıyada takdırrım yanında bekliyerek beklemezsen senin parçaları kendine saklayıp yine yan sanayileri takacagından %100 eminim.

[/QUOTE]
ön ve arka amortisördede toz körüğü vardır.çifti 5 liralık bi malzeme.[/QUOTE]

daha yeni duydum. dogrudur.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Felicia

Kimler çevrimiçi