****FELİCİAMIN RESİMLERİ********

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

****FELİCİAMIN RESİMLERİ********

İleti delidolu » 16 Tem 2009, 02:48

Gıcır gıcır temiz bir araç, Allah kaza bela vermesin, oğlanı da koymuşsun popüler oldu kerata ;) felicia aracın önden görünüşü a4 octi lerle aynı, bazen trafikte görüyorum çok kere de yol veririm, kel alaka olacak ama felicia ismini duyunca hemen içimden "feliçita" diye bir italyanca şarkı vardı -romina power kocasıyla söylerdi- hep o aklıma gelir.  

satmaktan bahsetmişsiniz, ederi hakkında bir fikrim yok onu felica kullanan arkadaşlar bırakıyorum sadece şunu söyleyebilirim. aracın günlük ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığına ve 1az da cebinize tabiki... örneğin benim octiden önce palio aracım vardı tüplü, şimdi octiyi de aynı şekilde kullanıyorum bazen içimden bana bir artısı olmadı durduk yerde neden borca girdim dediğim de oluyor. yani sadece ayağımı yerden kessin düşüncesine gelmeye başladım, belki de yaşlandım, düşüncelerim de eski kafalı olmaya başladı ondandır. şu an sorsalar palio ile octi arasında ne fark var diye -forumdaki arakdaşlar bana kızacak belki ama- sadece güvenlik farkı var, o kadar derim... ha bu arada içimden de superb alma hesapları da yapmıyor değilim... deli ve de dolu olmak böyle bişi heralde... :)

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti feliciaZK » 16 Tem 2009, 03:08

EYVALLAH KARDEŞ HEMEN SATMAK GİBİ BİR NİYETİM YOK AÇIKCASI SADECE SATMIŞ OLSAM NE EDER DİYE
AYRICA DEDİĞİN GİBİ ARABA DEĞİŞTİRMENİN SONU YOK FAVORİTİM YOKKEN FAVOYA AŞKLA BAKARKEN ALDIM BİR KAÇ AYSONRA ŞİMDİKİ FELİMİ ALMA HAYELLERİ ŞİMDİDE 101 LİK FABİA YADA OKTİ SONRASI.................SONU YOK İNSANOĞLU 
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir