sol ön kapı camı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sol ön kapı camı

İleti mustafakurt34 » 18 Tem 2009, 16:29

arkadaşlar son öncamda problem yaşıyorum.bu gün ustaya götürdüm cam motorunu falabn söktü spral telinin bazı yerleri aşınmış.bu yüzdende camom tam kapanmıyordu.spiral telini ters çevirdi bu seferde diğer noktada sıkıntı yaratıyor.telin yenisini hiç bir yerde bulamadım.çıkmacılarda da yok.diğer marka araçların var ama bizimki yok.bana yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden sağolun.

mustafakurt34
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti miyidogan » 18 Tem 2009, 18:14

[quote="mustafakurt34"]arkadaşlar son öncamda problem yaşıyorum.bu gün ustaya götürdüm cam motorunu falabn söktü spral telinin bazı yerleri aşınmış.bu yüzdende camom tam kapanmıyordu.spiral telini ters çevirdi bu seferde diğer noktada sıkıntı yaratıyor.telin yenisini hiç bir yerde bulamadım.çıkmacılarda da yok.diğer marka araçların var ama bizimki yok.bana yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden sağolun.[/QUOTE]
Sanayiye gidiyorsunuz bir oto camcıda değiştiriyorsunuz. İzmirde ben daha dün yaptırdım. Telleri değiştirdi , birkaç plastik parça var onları da değiştirdi 50 TL tuttu. Yetkili servise gitmeyin sakın dünya para istiyorlar, hiç gerek yok.
miyidogan
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir