elektirik - şarj - teyp ?????? yardım !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

elektirik - şarj - teyp ?????? yardım !!!

İleti özgür_ » 27 Ağu 2009, 11:54

herkese merhaba

ilk defa sizlerden bir konu hakkında yardım isticem fikirleriniz paylaşırsanız sevinirim..

arabanın farları sisler dahil açıldığı zaman teyp ses kesiyor, hatta farlar kapalı iken bile bazen saatlerce çalışmyor.

geçenlerde bi elektirikçiye gittim, teyp şase yapmış dedi söktü taktı kıs süre düzeldi.
bide konjektörü değiştirdi, elimde sadece iyisi var dedi 60 lira aldı

ancak sorun hala devam ediyor, işe başladığım için o tarafa gitme şansım şuan hiç yok.
bugün bizim işhanındaki bi elektirikçiye uğradım sabah, durumu açıkladım, şarj olmasa araba hiç çalışmaz dedi, fan açınca farlar biraz kısılıyo dedim, normaldir dedi..

bana arabaya pek yanaşmak istemiyomuş gibi geldi, sanki başına bela alıcakmiş gibi

fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

herkese iyi çalışmalar

özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti özgür_ » 27 Ağu 2009, 11:55

bu arada akü ölçüldü bir sorunu yok yeni daha
özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 27 Ağu 2009, 12:05

[quote="özgür_"]herkese merhaba

ilk defa sizlerden bir konu hakkında yardım isticem fikirleriniz paylaşırsanız sevinirim..

arabanın farları sisler dahil açıldığı zaman teyp ses kesiyor, hatta farlar kapalı iken bile bazen saatlerce çalışmyor.
Teyp bağlantısında yada o bölge yakınlarında bağlantı sorunu var, kesinlikle hata var yani, iyi bir usta bakmalı.

geçenlerde bi elektirikçiye gittim, teyp şase yapmış dedi söktü taktı kıs süre düzeldi.
bide konjektörü değiştirdi, elimde sadece iyisi var dedi 60 lira aldı

ancak sorun hala devam ediyor, işe başladığım için o tarafa gitme şansım şuan hiç yok.
bugün bizim işhanındaki bi elektirikçiye uğradım sabah, durumu açıkladım, şarj olmasa araba hiç çalışmaz dedi, fan açınca farlar biraz kısılıyo dedim, normaldir dedi..

Şarj olmasa tabii ki akü dolmayacağından marş bile basmaz.Fan açtığında farların biraz kısması normaldir.Yeni araçlarda bile az birşey farkeder.Tabii ki aracınızın yeni olmaması fanın daha eski olup daha fazla akım çekmesiyle farlarda daha bariz bir azalmaya neden oluyordur.

bana arabaya pek yanaşmak istemiyomuş gibi geldi, sanki başına bela alıcakmiş gibi

fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
Sonuçta bilen birine göstermeniz şart...(Oto elektrikçisi)
herkese iyi çalışmalar

[/QUOTE]

Kolay gelsin...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti özgür_ » 27 Ağu 2009, 12:23

aklımın takıldığı sıkınıtının teyp bağlantısımı yoksa şarj bölümündemi olduğuydu

bazen gaza basınca ses geliyo frene basınca ses gidiyo

manyaklaştı iyice, ben en iyisi bu akşam erken kaçıp şaşmaza düşeyim

sağolun cevap için
özgür_
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir