motor yıkatmak doğrumudur

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

motor yıkatmak doğrumudur

İleti irfant » 28 Ağu 2009, 18:26

Temizliğin asıl önemli faydası, bu işleri yaparken gözle ve elle muayene yapmış oluyorsunuz. Çatlak patlak hortum var mı, kelepçeler OK mi, fişler bağlı mı, yanan, kokan, akan bir şey var mı gibisinden...

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti afacann » 28 Ağu 2009, 19:44

[quote="irfant"]Temizliğin asıl önemli faydası, bu işleri yaparken gözle ve elle muayene yapmış oluyorsunuz. Çatlak patlak hortum var mı, kelepçeler OK mi, fişler bağlı mı, yanan, kokan, akan bir şey var mı gibisinden...

[/QUOTE] +1000Thumbs%20Up
Kullanıcı avatarı
afacann
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 98 FELİCİA 1.3 GLXİ

İleti maozkan64 » 29 Ağu 2009, 00:43

Ben birkaç ay evvel arabamı yıkatırken yıkamacı arkadaş motoru da yıkayalım mı dedi. Tereddüt ettim, birşey olmaz abi ben çok yıkadım dedi. Böyle deyince ben de yıkattım. Akşam arabaya bindim. Dot matrix göstergedeki araba simgesi her zamankinden değişik bir şekilde belirdi, sağ kapıyı açınca sol kapı göstergesi, sol kapıyı açınca da sağ kapı göstergesi yanıyordu. Ayrıca dot matrix göstergenin hepsi turuncu yanması gerekirken radyo bilgilerini gösteren üst kısmı kırmızı yanıyordu. Bu olay birkaç gün devam etti, sonra düzeldi. Bir daha motoru yıkatmayacağım.

Yukarda anlatılanlara bakılırsa ben ucuz yırtmışım herhalde.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir