KAZA BAŞKA BİR BOYUT KAZANDI...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KAZA BAŞKA BİR BOYUT KAZANDI...

İleti sonertevfik » 02 Ekm 2009, 12:57

[quote="mayham85"]

Ancak! kasko konusundaki hesabınız kınıyorum.

bu sebeplerle iki senede şu kadar ödeseydim gibi bir mantığı çok yanlış buluyorum.

[/QUOTE]

BEN BU SERVİSÇİLERİN KASKO FİRMALARINI KAZIKLAYARAK FATURALARI ŞİŞİREREK, HER SENE KASKO ÜCRETLERİNİN ARTMASINI KINIYORUM... SANIRIM BEN O GÜN BİRAZ KIZGINDIM ÇÜNKÜ YUKARIDADA YAZDIĞIM GİBİ 950 LİRAYA HERŞEYİYLE HALLETTİĞİM ARAÇ TAMİRİNİ, PEUGEOT SERVİSİ 3000 LİRA PARA İSTEYİNCE... SEN DOĞRU SÖYLÜYORSUN KARDEŞİM, HAKLISIN... AMA BİRAZ DA UCUZ OLSA ŞU KASKO, HER AY 100 LİRA KASKO PARASI DA ÖDENMEZ Kİ, BİZİM GİBİ ORTADİREK AİLELERE ÇOK AĞIR GELİYOR ASLINDA ÇOK BİR PARA DA DEĞİL...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti aekaragoz » 02 Ekm 2009, 13:55

Geçmiş olsun.
aekaragoz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Superb

İleti mayham85 » 02 Ekm 2009, 15:26

[quote="sonertevfik"] [quote="mayham85"]

Ancak! kasko konusundaki hesabınız kınıyorum.

bu sebeplerle iki senede şu kadar ödeseydim gibi bir mantığı çok yanlış buluyorum.

[/QUOTE]

BEN BU SERVİSÇİLERİN KASKO FİRMALARINI KAZIKLAYARAK FATURALARI ŞİŞİREREK, HER SENE KASKO ÜCRETLERİNİN ARTMASINI KINIYORUM... SANIRIM BEN O GÜN BİRAZ KIZGINDIM ÇÜNKÜ YUKARIDADA YAZDIĞIM GİBİ 950 LİRAYA HERŞEYİYLE HALLETTİĞİM ARAÇ TAMİRİNİ, PEUGEOT SERVİSİ 3000 LİRA PARA İSTEYİNCE... SEN DOĞRU SÖYLÜYORSUN KARDEŞİM, HAKLISIN... AMA BİRAZ DA UCUZ OLSA ŞU KASKO, HER AY 100 LİRA KASKO PARASI DA ÖDENMEZ Kİ, BİZİM GİBİ ORTADİREK AİLELERE ÇOK AĞIR GELİYOR ASLINDA ÇOK BİR PARA DA DEĞİL...
[/QUOTE]

olaya çok yanlış açıdan bakıyorsunuz. niyetim sizi eleştirmek değil doğru yolu göstermek.

ayda belki 100 lira fazla geliyor olabilir ama allah göstermesin bir olay olduğu zaman geri dönüşü olmayan masraflar açılabilir.

yetkli servis konusuna gelince. şuanki aracım 280 bn kmde ve yetkili servis bakımlı. en ufak sorunu yok. bir kerede başıma sorun açmadı. bununda en büyük sebebi Yetkisiz ne üdüğü belirsiz tiplerin elinin değmemiş olması ne ne olduğu belirsiz parçaların takılmamış olmasıdır. ve bu garantinin ve hzimetin de bedeli illaki olacaktır.
mayham85
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kayzer » 02 Ekm 2009, 17:32

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN
BİRAZ MASRAFVAR GİBİ GÖRÜLÜYOR BEN BAŞKA BİR KONUYA DEĞİNECEM

BURADA(HATAY) SICAK MEMLEKET OLDUĞUNDAN ÇOK FAZLA MOTOR VAR VE DOLAYISIYLE MOTOR KAZALARI DA ;NEYSE GEÇEN AY BANA DA MOTOR ÇARPTI HİÇ HATAMIZ YOK İKEN BİR DE ADAMA BİR ŞEY OLMADIĞI İÇİN SEVİNDİM ÇÜNKÜ ALLAH KORUSUN MOTORCUYA Bİ ŞEY OLSA(Kİ KAPORTA SÜRÜCÜNÜN KENDİSİ OLUYOR) DURDUĞUMUZ YERDE DERDİMİZİ ANLATAMADAN KENDİMİZİ İÇERİDE BULABİLİRİZ.

BU ARADA BENİM FAVONUN 200 MOTORUN 500 LİRA MASRAFI ÇIKTI Bİ DE ADAMIN 150 LİRA HASTANE(RONTGEN FALAN) PARASINI ÖDEDİM.MOTOR PARASININ DA YARISINI ÖDEDİM.

DEDİM YA ADAMA BİR ŞEY OLMAMASINA SEVİNMİŞTİM;ŞİMDİ KENDİ KENDİME KEŞKE POLİSİ ÇAĞIRSAYDIM DİYORUM.DURUDUĞUMUZ YERDE 400-500 LİRA MASRAFA GİRDİK(HAYIRLISI)

TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN
kayzer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 02 Ekm 2009, 17:40

Kaskoyu sadece araba tamiri olarak görmeyin.Allah göstermesin karşı tarafın hastane masraflarınıda ödüyor.En büyük güvencede bu olsa gerek.
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir