FELİCİA EGZOS NİKELAJI HAKKINDA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİA EGZOS NİKELAJI HAKKINDA

İleti skoda61 » 26 Ekm 2009, 16:46

Selam arkadaşlar. felica aracımımın egzosuna hepsiburada' dan nikelaj almak istiyorum ama hangisi feliciların egzos çapına uyar bilmiyorum.  Nikelaj takan arkadaşlar, neye göre almalıyız nikelajı?  yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

skoda61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skoda61 » 26 Ekm 2009, 18:49

yorum yazan yokmu arkadaşlar ??

skoda61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 26 Ekm 2009, 19:32

Kaynakla takacağınız sürece hepsi uyar, uymaz diye bişey yok..

Ama internet yerine bi aksesuarcıdan almanızı tavsiye ederim, kalitesinide öğrenebilirsiniz böylece.. Örneğin ben 20 liraya almıştım, asla paslanmaz dedi aldığım yer, kaynatırken kaynakcıyada sordum araba çürür bu çürümez, paslanmaz dedi gerçektende öyle çıktı, kaç sene kullandım hiç bi solma paslanma olmadı..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti skoda61 » 26 Ekm 2009, 19:44

[quote="by wodoo"]Kaynakla takacağınız sürece hepsi uyar, uymaz diye bişey yok..

Ama internet yerine bi aksesuarcıdan almanızı tavsiye ederim, kalitesinide öğrenebilirsiniz böylece.. Örneğin ben 20 liraya almıştım, asla paslanmaz dedi aldığım yer, kaynatırken kaynakcıyada sordum araba çürür bu çürümez, paslanmaz dedi gerçektende öyle çıktı, kaç sene kullandım hiç bi solma paslanma olmadı..
[/QUOTE]

Bende kendim alırım öyleyse.. Peki senin aldığın ürün hepsiburdada varmıdır, hem resmini görürüm hemde fiyatı daha düşük olabilir :)
skoda61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 26 Ekm 2009, 23:22

interneti boşver Emrenin dediği gibi git egzozcuda taktır, görerek al... Ben bizim feliye 30 liraya taktırmıştım oval şekilde 2 senedir hiçbir paslanma kararma falan olmadı. Egzozcuda taktır...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti by wodoo » 26 Ekm 2009, 23:42

[quote="skoda61"][quote="by wodoo"]Kaynakla takacağınız sürece hepsi uyar, uymaz diye bişey yok..

[/QUOTE]

Bende kendim alırım öyleyse.. Peki senin aldığın ürün hepsiburdada varmıdır, hem resmini görürüm hemde fiyatı daha düşük olabilir :)
[/QUOTE]

Benim aldığım modelin internette olduğunu sanmıyorum, ki hiçde görmedim zaten.. 80 lik falan olması lazım, baya genişti, siz o kadar büyük bişey düşünmüyosunuz anladığım kadarıyla..
Aynı kalitede internettede vardır tabi ama nerden anlarız? Oda var.. En iyisi dediğimi yapın siz, aksesuarcılarda en fazla 20-30 liradır ama ömürlüktür..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir