Bunlar skoda felicia Orjinal Alarm lamı ilgili?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bunlar skoda felicia Orjinal Alarm lamı ilgili?

İleti emre_tokay » 08 Nis 2014, 13:27

Benim aracimda sonradan takma bi alarm var salak kendi kendini kilitliyo bisiler yapiyor bende arabanin tek anahtari var orjinal alarmin anahtarligi yok acaba orjinal alarmi tekrar canlandirma ihtimalimiz varmidir ??

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti KorsanKedi » 08 Nis 2014, 20:32

Nerede olduğunu bilmeyen varsa diye ekliyorum.
Torpido kapağını açın, içini boşaltın, sonra kova misali çıkabilen kısmı alın çıkarın. Sensör ayarı süngerin arkasında. Diğeri hemen altta görünüyor zaten.Bu sensörün hassasiyet ayarı olmalı. Bir süre önce kısmıştım, fakat yinede bağıran bir egzos geçtiğinde aktif oluyor. Bu gün biraz daha kıstım.

Bunun üstünde alarm yazıyor, sonradan takma mı, orjinal mi bilemedim.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

İleti Hun » 09 Nis 2014, 00:16

emre_tokay yazdı:
Hun yazdı:Orijinal alarm sensörleri onlar. Hassasiyeti yüksekmiş her şeye ötermiş bu yüzden kapatılırmış alarm. Bende ilk arabayı aldığımda çok merak etmiş hatta uğraşmıştım. akünün orada alarm kutusu var kontak anahtarı oraya giriyor ama dönmüyor.
orijinal alarmı çalışan felicia sahibi var mı acaba formda :)

Bende alrm beynine kontak anahtari girmiyor ?

Alarm kutusu demişti usta. kontağı takıp o uğraşmıştı hatta. bende 2000 1,3 Glxi var, dediğim gibi anahtar giriyor alarm kutusuna ama dönmüyor. Müsait olduğum bir ara resmini çekip yollarım.
Kullanıcı avatarı
Hun
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre KAYA
Nereden: Konya
Arabanız: Felicia 1,3 GLXi

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir