felicia 98 glx i

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia 98 glx i

İleti kmustafat » 24 Nis 2007, 14:02

arkadaşlar aracımın gösterge panelini sökmek istiyorum  (amacım gösterge panelinin ışıklarını değiştirmek ) ama yapamıyorum biri yardım edebilirmi ,birde düğmelerin ışıklarını değiştirmek istiyorum. hatırladığım kadarıyla minik kardeşimiz böyle şeylerden anlar sendende yardım bekliyorum minik unutmadan aracımda çelik jant yok jant kapağı almak istemiyorum uygun makul bişey bulabilirmiyim. birkaç kişi üzerinde bulunan jant kapaklarını kullanma orjinal jantların güzel bunları nikelaj kaplama yaptır çelik jant gibi kullan diyolar nasıl olur sizce

kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yusuf01 » 30 Nis 2007, 02:48

kesinlikle katılıyorum.en büyük sorun birşeyleri kırmadan parçaları sökmek bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bekliyoruzCool
yusuf01
CLASSIC
CLASSIC

İleti kmustafat » 30 Nis 2007, 12:21

gerçekten felicia okadar nazik bir arabaki neresini sökmeye kalksanız sanki kırılacak gibi ön paneli sökmek istiyorum kırılacak diye korkuyorum bilenlerin yardım etmesini istiyoruz körükörüne sökmek başka bilerek sökmek başka
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 30 Nis 2007, 22:27

bence ellemeyin toplayamassanız felaket olur Cry ben denedim sanayide aldım soluğu ampüller çok küçük ve zor bulunuyor üstelik tanesi 7,5/15 ytl arası değişiyo farklı bir ampül tam 25 adet ampül var deymez bence o yüzden ben vazgeçtim
jant kapakları tanesi 10 ytl taiwan malı ben yeni aldım çok güzel normalde logoları 5 ytl ye satıyolar Big%20smile kendimi teselli ediyorum LOL 

adresler servis ve yedek parça bölümünde var ....(izmir)
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir