hararet müşürü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hararet müşürü

İleti alibaba » 09 May 2007, 14:45

merhaba arkadaşlar hararet sorununu çözdüm sorun hararet müşüründen kaynaklıymış. müşür orjinal olmalıymış oda üretilmiyormuş piyasadaki müşürler taiwan malı ben 2defa değiştim ancak randıman alabildim bilgilerinize. Smile

alibaba
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 10 May 2007, 01:10

geçmiş olsun Smile
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti emre » 19 May 2007, 21:39

Arkadaşlar,bu gün yetkili servise gidip bir hararet müşürü aldım,usta arabama bakıp ona göre verdi ,yalnız yan sanayi olarak aldığım termostadım hakkında pek olumlu şeyler söylemedi, şu an problem yok fakat ustanın demesine göre bunlar uzun yolda bırakabilirmiş, usta, felicialara, favoritin alüminiyom olan termostadı taktıklarını ve sorunun kalktığını söyledi.bunu sizinle paylaşıp değerli görüşlerinizi almak istiyorum,saygılar.
emre
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 20 May 2007, 00:09

bu hararet kronik zaten ama ustalarda bunu bildiği için kulanıyorlar diye düşünüyorum çokta sorun olmuyo (benim aracıma öyle deyip orjınal polo müşürü taktılar oda iki günde pörtledi hemde 60 ytl idi, iade ettim taiwan taktık sorunyok 1 senedir)
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti ZAMBOĞLU » 21 May 2007, 15:43

arkadaşlar hangi marka müşürü öneriyorsunuz. fiyatları yaklaşık ne kadardır. galiba bende değiştireceğim.
ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 21 May 2007, 18:08

Hararet müşiri motorun hararetini gösterge tablosunda size gösteren müşirdir. Hararete neden olmaz. Termostatınız ve fan müşiriniz hararete neden olur.

Favorit' in fabrika çıkışında 88°C' lik termostat ve 92°C-87°C' lik fan müşiri vardır. 1.3 motorlu Felicia' nın değerlerinin de farklı olacağını zannetmiyorum ama gene de yetkili servisinden veya güvenilir bir kaynaktan sormak gerekir diye düşünüyorum.

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti ünsal » 22 May 2007, 01:02

[quote="sainz"]

Hararet müşiri motorun hararetini gösterge tablosunda size gösteren müşirdir. Hararete neden olmaz. Termostatınız ve fan müşiriniz hararete neden olur.

Favorit' in fabrika çıkışında 88°C' lik termostat ve 92°C-87°C' lik fan müşiri vardır. 1.3 motorlu Felicia' nın değerlerinin de farklı olacağını zannetmiyorum ama gene de yetkili servisinden veya güvenilir bir kaynaktan sormak gerekir diye düşünüyorum.

[/QUOTE]
paylaşım için teşekkürler...Smile...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 22 May 2007, 20:18

[quote="minik"][quote="sainz"]

[/QUOTE]
paylaşım için teşekkürler...Smile...
[/QUOTE]

Ne demek. Wink Paylaşmak için buradayız.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti skoda1 » 26 May 2007, 13:47

skodalarda genellikle termostat vede harert müşüründe sorunlar oluşur bu 1 senede olur 3 senedede hareret müşürü fel 10 ytlde var 35 ytl yede var 2 side bozdumu bozar bu sizin kullanmaya bagli olan şeylerdir arabyi harret yaptirisaniz müşür zaman içinde bozar
skoda1
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir