YOLDA BAŞKA SKODA GÖRDÜĞÜNÜZDE NE HİSSEDİYORSUNUZ.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YOLDA BAŞKA SKODA GÖRDÜĞÜNÜZDE NE HİSSEDİYORSUNUZ.

İleti RoadFighter » 04 Nis 2010, 12:20

Geçtiğimiz Ekim ayı idi;

Şaşmaz'dan geliyordum. Dikiz aynasından baktığımda(xenon far dikkatimi çekti) bir yeni Superb gördüm. Hızımı biraz arttırdım aracın gerisinde kalmamak ve aracı inceleme için.

Superb'in kuyruğunda da bej renk A5 TDI vardı.

Arkalarına geçtim ve 2-3 km kadar 3 Skoda sol şeritte ilerledik.

Kısa bir Skoda geçidi oldu. :) Superb'e eskortluk yaptık bir nevi.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti serdar5306 » 04 Nis 2010, 20:26

Ben yolarda skoda gördüğüm zaman mutlaka bakarım karşımdakide bakarsa selamlamadan geçmem nede olsa skoda kardeşliği var hele Ankara Polatlı arasında görürsem Radar noktalarında kesinlikle uyarırım bir keresinde adam başmış gidiyor Oktiyle beni geçemeden dörtlü yaktım yanımdan geçerken düdük çaldım yok arkadaş hiç oralı değil bende inatçıyım bastım yakaladım sollarken kornaya basıyorum arkadaş insan nevar diye bakar hiç oralı değil baktım olacak gibi değil bendede inat var yani radara az kaldı radara iyice yaklaşınca önüne geçtim ortalayıp yavaşlıyorum bu sefer sinirlendi selektör yapıp duruyor radar arabasının yanından geçerken kenara çekildim beni geçti birde sövmür eminim elerde polisi görünce jeton düştü baktım dörtlü yakıp yavaşladı durduk teşekkür etti amma adammışsın dedi ben olsam bu kadar uğraşmazdım dedi ne diyim ondan sonra o yoluna ben yoluma ammada anlattım ya pardon çok uzun olmuş.
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti oguz » 05 Nis 2010, 00:15

Henien yazdı:Skoda değil de fabia gördüğümde gizli bir tarikata üyeymişim de diğer üyelerden birini görmüşüm gibi olabiliyor.

cevap süperdi ya :D

ben fabia gördüğümde hemen incelemeye alırım nedir ne degildir diye. superb felan gorursem onlarıda detaylıca bi süzerim bi iç gecirim. octi görürsem direk ağzımdan çıkar "hazırlan geliyorum" :)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti qw12 » 05 Nis 2010, 10:02

"aa ne güzel işte bir skoda daha" derim :roll:
qw12
CLASSIC
CLASSIC

İleti feliciaZK » 15 Nis 2010, 17:25

GÖRDÜĞÜM SKODA BAKIMLI VE TEMİZSE SKODA SEVER VE AYRICALIKLI DÜŞÜNEN BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM
AMA HEM SKODA HEMDE BAKIMSIZSA SIRF UCUZ VE ARABAMI ARABA DİYE KULLANAN BİRİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

SKODA KULLANAMAK AYRICALIKTIR ! ! ! ! ! ! !
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti jamesdean » 15 Nis 2010, 17:33

Kardeş fabia görünce şöle bi torku veriyorum, bi kaç zigzag, bikaç makas :)Sonra yavaşlıyorum, belki aracın gücünü bilmiyorsundur, bak ta öğren diyorum :)
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti octaviaman » 15 Nis 2010, 17:39

Ben yolda Skoda görünce bir yakınımı görmüş gibi mutlu oluyorum. :)
Bazı istisnalar yolda yanlış yapabiliyor.:x
O zaman da hayal kırıklığına uğruyorum.Sinirleniyorum.

Bu skodacılık bir kültür,başka bir şey bu.....
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti tivoli » 15 Nis 2010, 18:53

octaviaman yazdı:Ben yolda Skoda görünce bir yakınımı görmüş gibi mutlu oluyorum. :)
Bazı istisnalar yolda yanlış yapabiliyor.:x
O zaman da hayal kırıklığına uğruyorum.Sinirleniyorum.

Bu skodacılık bir kültür,başka bir şey bu.....

işte tam böyle.. hele son söz cuk oturmuş ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti Musa » 15 Nis 2010, 21:54

yolda başka bi skoda gördüğüm de özellikle felicia gördüğümde bide arabayı kullanan genç ise mutlaka sellektör yapar yanından geçerken bakarım tatlı bi kapışma olur :D ama benim felicia bakımlı 1.6 gibi valla :D
Kullanıcı avatarı
Musa
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda felicia

İleti felicia_3437 » 18 Nis 2010, 23:55

SkodamFabiam yazdı:
altan2007 yazdı:biraz komik ama zaten sınırlı sayıda görüyorum gördüğümde ise acaba çifleştirsemmi diye düünüyorum daha fazla olsun istiyorum..:P

:D:D :D :D Koptum.... İyi Fikir....:D:D:D:D

ist feli supersın abim
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti felicia_3437 » 19 Nis 2010, 00:11

recebov yazdı:arkadaşlar bravo vallaha çok ilginç düşünceler varmış süper ,bende skoda gördümmü onu gecmek istiyorum yada onun ya önünmde olmsını yada arkdamda ne bilim az gördüğümüzden gördümüz zaman şöförün yüzüne bakmadan edemiyorum.hadi biz istanbulda devamlı skoda varda istanbul dışı zordur heralde görmek başbakanı görmek gibi bişeydir sanırım.ABİ BU SKODA MARKASININ OKTAVYALAR 2010 MODEL NE ARAÇLAR YA NASIL YAPMIŞLAR ABİ ARABAYI ÖYLE. ARTIK SKODA MARKASI KARİZMA HALİNE GELMEYE BAŞLADI.TABİ FELİCA MODELLERİ HARİÇ FABYALARDA SÜPER GÜZEL ARAÇLAR MODİFİYE UYGUN ARABALAR ULAN BU CLİOYA PARA VERİPDE BİNENİN AKLI ZICIM BÖYLE FABYALAR VARKEN .BU YÜZDEN GELİŞMİYOZ ABİ BU YÜZDEN GERİYİZ AZ DÜŞÜNÜYOZ.ÖKÜZ ARABALARI BİLE RENOLARDAN DAHA GÜZEL TASARIM AMA GEL GÖRKİ ORTADOĞU ZİHNİYETİNE ANLAT.

recebov şimdi bizi sildin cöpe atın oldummu bu bır skoda hastası bu lafı dermı hıc ya benı ıcın l 120 de aynı fovo da felide fabide oktavyada suparbve romsatarda yetıde sonucta sokodaya bınıne adam adamıse hepsini aynı göruru ve ona arba dıye deyıl ailesınden bırımış gıbı davranır sokada adam da hastalık yapar aşık ederkendıne üzdün benı aynı markada model ayırmak kötu bırşey bende korna ile selektör ile yada fabi ise arac hemn 3 4 3 yapıp yuksek devır duşuk vıtes öten bır eksosla guzel bır makas atark gıcık etmek gaydı ile cok hoşuma gıdıyor yaşasın feli
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti citapis » 19 Nis 2010, 00:38

Arkadaşlar ben çok seviniyorum benim gibi düşünen akıllı biri daha diyorum içimden. Ama dikkat ettinizmi skoda sahibi olarak aslında özeliz mesela benim bulunduğum ilçede yanlızca bende var insanların bakışları hoşuma gidiyor.
Kullanıcı avatarı
citapis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdullah DOĞAN
Nereden: Afyonkarahisar
Arabanız: Superb b6 comfort

İleti turnalarkenan » 17 May 2010, 13:12

MERHABALAR,

ARACIM BİRAZ BAKIMSIZ DİĞER ARAÇLARI GÖRÜNCE EN KISA ZAMANDA SENİ DE ONLAR GİBİ YAPACAĞIM DİYORUM VE GÖRDÜĞÜM HER ARAÇTAN FELİCİA GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN BAZI KOPYALAR ALIYORUM.
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

İleti felisyacı » 31 May 2010, 08:51

Skoda'cılar LÜTFEN yollarda karşılaştığınızda, SELAMSIZ,KORNASIZ, SELEKTÖRSÜZ geçmeyin.
Bu konuda vosvos çuları sollayalım.
Kullanıcı avatarı
felisyacı
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: COMBİ GLX

İleti xMEGANx » 31 May 2010, 10:05

Peugeot var bende. bende dünü anlatim dün çağlayandan geliyordum arabada ben ablam annem var en sol şeitten kaptırdım geliyorum bi baktım sağda 2 tane beyaz 3008 ikiside beyaz renkte onlarınya yanlarında bayan var galiba PEUGEOT MEPA ya gidiyolardı sahipleri filan galiba belli konvoy halinde gidiyolardı aralarındada benim 307 giricek kadar mesafe vardı benimde araç beyaz tabi bende girdim aralarına 130 la giderken aniden girdim adamlar şaşırdı 2-3 dk gittik böyle konvoy önümde ve arkamda 3008 ortalarında ben onlar bana eskort oldu :D 2-3 dksonra arkadaki hır çıkarttı sağ şeride geçip beni sağlamaya çalıştı bende sağa geçip bastım gittim =) ama onlarda güldü bende :D :love: PEUGEOT :love:
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti ozantavsan » 31 May 2010, 11:52

ben önce araca , sonra süğrücüye bakıyorum.Hep selam vermek istiyorum ama buradaki sürücüler
ne aracın kıymetini ,ne de güzelliğini biliyor.İlk sahibiyse başka tabi ,ama ben şahsen yolda kimseyle selamlaşamadım ,muhatap bulamıyorum.Eşşek niyetine , biniyorlar zavallılara.
Sorsan skoda demez ,araba derler herhalde ,onların gözünde arabamı araba.Sözüm kimseyi kınamak değil , elbet arabasının kıymetini ,değerini bilenler vardır.Ama bana denk gelmedi hiç.
Balıkesir merkezde yaşıyorum , skoda sevdalısı kimseyle karşılaşamadım daha....

Geçen biri geldi yanıma aracımın modelini sordu , ne kadara aldın dedi.6200 deyince çok yav dedi.Bende 93 model vardı 3750'ye verdim dedi.Konuşma ilerledikçe ,seninkinde şu varmı yok ,bu varmı yok .Böyle sora sora LX modeli olduğunu söyletebildim.Benimki 94 GLX favorit , merkezi kilit , otomatik cam , far açık uyarısı , vesaire vesaire.......................

Balıkesirde yaşayan varsa yolda skoda gördüğümüzde sellektör yapalım.ÜSt model araç sahipleri oralı olmaz ama biz bunları en azından favorit ,favorit öncesi ve felicialar için yapalım...........
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

Önceki

Felicia