arcıma su doluyor....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arcıma su doluyor....

İleti BÜLENT BARAN » 22 Nis 2010, 16:53

selam arkadaşlar.97 model feliacam var.şöför tarafında öntarafa su birikintisi meydana geliyor.bu neden olabilir bilgisi olan varmı......

Kullanıcı avatarı
BÜLENT BARAN
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: feliace

İleti felicia_3437 » 02 May 2010, 22:25

slm abim aynı sorun bende de vardı ama yolcu koltuhunun orda yanı su dolan yer bende elek tırık panosu oluyordu buyuzdende sıgortalarım atıyordu öncam fıtılını actır temızlet sılıkonlat yenıden fıtılı kapatır ama tav sıyemdır bu ışı ben yaparım deme cok uraştırıcı ve zahmetlı bır iş camcı 4 saate bıtırdı adamın işi cam ve 4 saat surdu ben veya sen yapmaya kalkarsak bu işi 2 gunde yaparız ve cam elimizde kalır 20 tl işilik alıyorlar
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti selcukcan_24 » 11 May 2010, 11:14

bendede aynı sorun vardı ama bu sorun cam fitilinden degıl. asıl sorun kaput kapagını açtığımızda akünün durdugu yer ve söfor tarafında kalan yerdeki sunger izolasyonun altında sac panelleri birbirine baglayan silikon yada cekomastık malzemenin aşınması.bu genelde siyah renkli olur. bende arabamın halı kaplamasını soktom ve buldum. eger elin işe yatkınsa kaldır o sünger malzemeyi oralara çokomastik cek. yagan yagmur buralardan geçiyor cünkü. şimdiden kolay gelsin. sorun bu emin ol.
selcukcan_24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: selcuk
Arabanız: skoda felicia

İleti akt145 » 11 May 2010, 11:17

tüm skodaların kronik hastalığı herhalde bu su alma işi
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti tyilal » 12 May 2010, 02:01

aslında çoğu kez gözardı ediyoruz ama su tahliyelerini kontrol etmiyoruz onlar da ağaç yapraklarından tıkanıyor
Kullanıcı avatarı
tyilal
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.3 mpi

İleti BURAK MYSTERİO » 12 May 2010, 07:16

bizim favoda 1 kere su aldı oda bagaj camının plastiği ayrılmış tam köşesi ordan alıyomuş bi silikon vurdum geçti bide sol ara kapıyı her kapaığımda longur longur ses geliyodu kapıyı açtım baktım altından damla damla su akıyo allahtan o su içeri girmiyo nerden geliyo bu su derken kapanmak üzere pis bi delik gördüm ne bu die anahtarı bi soktum bi su akmaya başladı 4-5 dakka onu beklemişimdir akan su bitsin die bitti su seste kesildi ara sıra kontrol ediyom kapalmı açıkmı hatta o gün komple kapıların döşemelerini söküp içinde ki çamurları temizledik leş gibi yav favorıtınde böle sorunu olanlar kontrol etsinler derim ben

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti BÜLENT BARAN » 16 May 2010, 11:31

teşekkürler arkadaşalar....
Kullanıcı avatarı
BÜLENT BARAN
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: feliace

İleti bluesman80 » 24 May 2010, 15:54

selcukcan_24 yazdı:bendede aynı sorun vardı ama bu sorun cam fitilinden degıl. asıl sorun kaput kapagını açtığımızda akünün durdugu yer ve söfor tarafında kalan yerdeki sunger izolasyonun altında sac panelleri birbirine baglayan silikon yada cekomastık malzemenin aşınması.bu genelde siyah renkli olur. bende arabamın halı kaplamasını soktom ve buldum. eger elin işe yatkınsa kaldır o sünger malzemeyi oralara çokomastik cek. yagan yagmur buralardan geçiyor cünkü. şimdiden kolay gelsin. sorun bu emin ol.

Bende de bu su sorunu yeni başgösterdi. Bu yazdığınız yeri tam olarak anlayamadım. Biraz daha detaylı tarif eder misiniz rica etsem?
bluesman80
Yeni Üye
Yeni Üye

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir