felişim sıgorta kesıyor sorunu nedır

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felişim sıgorta kesıyor sorunu nedır

İleti felicia_3437 » 16 May 2010, 22:38

arkadaşlar benım aracta ben vıyesle fazla oynuyorum bırde bılen varmıdır bılmem 4 5 5 4 3 4 vıtesı gecıcışındekı anı depar ve devir artışı yuksek hıs sonucu bu olayı cokyaptıhımda 3 viteste 110 km suratı göruyorum ama sonucunda sıgorta panelınden bır sorun oluşuyor aracımda tesısat olduhu ıcın yuksek aperde aku kulanıyorum elektırıkmı fazla gelıyor bır bakıyorum yolda kendı kendıne labalar acılıyor sılecek ler calışıyor ve bırdaha calışmıyor neden se marş dahıl basmıyor arac böle oluncada mecburen vurduruyorum hemen en yakın elektırıkcıye gıdıyorum 20 tl bayılıyorum oluyor ama artık onuda cözdum adamlar sıgorta değişmiyorlar akunun artı kutup başından marca dırek hat verıyorlar ve bır süre sonra marşa basıyorlar calışıyor arac sonra sıtop edıp gene elektırık verıyorlar bıraz daha bırdaha calıştırıyorlar ıstop etıkten sonra herşey normale dönuyor ama sorduhumda sorun neden böle yapıyor arac dıye bır bılgı vermıyorlar mırın kırın edıyorlar bılgısı olan varsa bu işlerde bıraz bılgı versınler sorun yoksa akunun buyukluhunden mı yoksa antornotor falanmı sorun lu cözemedım gıtı bu işi

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir