oldumu ustam

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

oldumu ustam

İleti Safariali » 06 Haz 2010, 20:01

arkadaşlar aküyü göstermeye elektrikçiye gittim ölçtü voltajı filan sonra dedi çırağa bi şeyler söyledi bi on onbeş dakika sonra kalın bi elektrik kablosunu aldı çırak eksi kabloyu sökmeden artı kabloyu söktü artı kutuba bağladı kabloyu diğer ucunuda şarj dinamosuna bağladı verdim 20 kağıt çıktım geldim şimdi bu OLDUMU USTAM!!! :?:

yorumlarınızı heyecanla bekliyrem cümleten selamaleyküm sevgili site kardeşlerim.

Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

İleti Safariali » 06 Haz 2010, 20:42

şarj dinamosundan aküye düz bağladı kablaoyu bilen varmı neden
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat11h1 » 06 Haz 2010, 20:59

zaten şarj dinamosu ucu aküye gider ki ... :| normal kablosu kopmuş ya da arızalanmıştır ki öyle yapmıştır. Kesin bilen varsa en tatmin edici cevabı o arkadaş versin.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti Safariali » 06 Haz 2010, 21:50

murat hocam allah razı olsun dediğin gibi baktım kablo hakikaten aküye gidiyor ama sanki içeriye kabinde biyerlere giriyor sonra aküye geliyor ama sağol rahatlattın beni ha bide şu var eski kablo aynen yerinde onu hiç bozmadı yani kablo birken iki oldu şimdi neyse
fazla kablo göz çıkarmaz inşaallah..
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti efrasiyap » 06 Haz 2010, 22:34

oldumu ustam başlığını görünce far ayarı için gittiğim usta aklıma geldi. farlar farklımı aydınlatıyordu yoksa başka bi problemmi vardı hatırlamıyorum lastik, rot balans, far ayarı yapan bi yere gittim. far için geldim dedim, aracı bi duvara karşı aldılar ortada koca bi çizgisi olan, neyse bildiğimiz hepimizin yapabileceği far ayar düğmesinden farların yüksekliğini çizgiye gelecek şekilde ayarladılar. veee bomba ABİCİM TAMAMDIR 20 TL VER YETER. yok dedim yawww yetermi hiç bu aç gözü anca 100 tl doyurur. neyse konu ile alakası yok ama paylaşmak istedim.
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

İleti faruk_sakarya » 06 Haz 2010, 23:38

efrasiyap yazdı:oldumu ustam başlığını görünce far ayarı için gittiğim usta aklıma geldi. farlar farklımı aydınlatıyordu yoksa başka bi problemmi vardı hatırlamıyorum lastik, rot balans, far ayarı yapan bi yere gittim. far için geldim dedim, aracı bi duvara karşı aldılar ortada koca bi çizgisi olan, neyse bildiğimiz hepimizin yapabileceği far ayar düğmesinden farların yüksekliğini çizgiye gelecek şekilde ayarladılar. veee bomba ABİCİM TAMAMDIR 20 TL VER YETER. yok dedim yawww yetermi hiç bu aç gözü anca 100 tl doyurur. neyse konu ile alakası yok ama paylaşmak istedim.

abi kusura bakmada ben o parayı vermezdim ya,millet çakal olmuş çakal..Bende diyordum sadece sakaryadamı bu çakallıklar oluyor..Yok abi sanayi esnafı işin ..tluguna kaçıyor.
CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FARUK DELERGEÇER
Nereden: Sakarya
Arabanız: SKODA FABİA ELEGANCE 101 HP

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir