PARÇA KONUSUNDA YARDIM.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

PARÇA KONUSUNDA YARDIM.

İleti efess » 24 Haz 2010, 09:32

Herkeze Merhaba Benim 97 model feliciam var,yaklaşık 6 ay önce aracımın ön iki kapısını boyattım , ancak boya esnasında aracımın ön iki kapının iç döşemesini tutan klipsli vidasını kayıpetmişler ve ben bu parçayı 6 aydır bulamıyorum ve çukurlarda camlardan ses geliyor ayrıca sanayide parçacılarda bulamadım çıkmacılara sordum ancak tek parça olarak değil kapı döşemesiyle verebileceklerini söylediler,ve başka bir parçada uyduramıyorum,bu klipsli vide felicia kapı kol dayamanın altında ovay bir klipsli vida.Bu parçayı nerede bulabilirim ve polo araçlarında aynı olduğunu söylediler ama bilmiyorum hiç bakmadım . yardımlarınızı rica ediyorum.

efess
CLASSIC
CLASSIC

İleti turnalarkenan » 24 Haz 2010, 10:28

MERHABALAR

HANGİ ŞEHİRDESİNİZ BİLMİYORUM ANCAK BE N ADANADAN TEMİN ETTİM. ARİF BEY ÇOK KİBAR BİR ABİMİZ www.skodamarketim.com bu adreste iletişim bilgileri var. Ufak cüzi bir kargo parasıyla temin edersin.
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir