hararet müşürü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hararet müşürü

İleti alibaba » 08 Haz 2007, 18:02

selam skoda sevenler hararet müşürü sorununu cözdüm  taiwan malı olan müşürler harareti düşük gösteriyor ondan dolayı fan müşürü devreye girmiyor yani fanı acmıyor gecen hafta malatyaya gittim araba hararet yaptı son anda farkettim müsür düşük gösterdigi icin fan açmamiş yedek şişe kapaginı sıyırtmış ve suyu bitirmiş skoda servise gittim özellikle orjinal müşür istedim alaminyum uclu olan müşür taktı 40 ytl kapak ise 20 ytl şimdilik cok mükemmel taıwan malı müşür kesinlikle ve kesinlikle taktırmayın calışıyor gibi görünüyor daha büyük masraf açmadan zaten cabuk hararet yapıyor ayrıca manuel fan açma düğmesi var gerekirse onu kullanıyorum sizde yaptırabilirsiniz taiwan malı müşürden 1 ay içinde 3 tane degiştim not :kafanızı şişirdiyse özür bu durum beni biraz uğraştırdı ondan 

alibaba
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emre » 08 Haz 2007, 18:41

Dostum,bu saydığın tüm şeyleri ben yaşadım,fakat bahsettiğin fan müşürü ayrı,hararet müşürü ayrıdır,fan müş. çalışmazsa fanı devreye sokmaz ve araç hararet yapabilir,özellikle sıkışık trafikte,hararet  müş. arızalı,doğru göstermiyorsa seni sadece yanıltır,ben,fan müş. çalışıp çalışmadığını  basit bir testle yapıyorum,müş. bir tas suyun içine koyup kaynatıp iki ucunu basit bir devreyle test edin (keşke şemayla gösterebilsem)çalışıp çalışmadığı ortaya çıkıyor. 
emre
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 08 Haz 2007, 19:11

[quote="alibaba"]selam skoda sevenler hararet müşürü sorununu cözdüm  taiwan malı olan müşürler harareti düşük gösteriyor ondan dolayı fan müşürü devreye girmiyor yani fanı acmıyor gecen hafta malatyaya gittim araba hararet yaptı son anda farkettim müsür düşük gösterdigi icin fan açmamiş yedek şişe kapaginı sıyırtmış ve suyu bitirmiş skoda servise gittim özellikle orjinal müşür istedim alaminyum uclu olan müşür taktı 40 ytl kapak ise 20 ytl şimdilik cok mükemmel taıwan malı müşür kesinlikle ve kesinlikle taktırmayın calışıyor gibi görünüyor daha büyük masraf açmadan zaten cabuk hararet yapıyor ayrıca manuel fan açma düğmesi var gerekirse onu kullanıyorum sizde yaptırabilirsiniz taiwan malı müşürden 1 ay içinde 3 tane degiştim not :kafanızı şişirdiyse özür bu durum beni biraz uğraştırdı ondan  [/QUOTE]

Orijinal olmasına çok çok fazla güvenmeyin gene de tetikte olun zira ben de orijinal almıştım ama açmıyordu gene.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir