TRİGER ZİNCİRİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TRİGER ZİNCİRİ

İleti mehmet.genç » 26 Eyl 2010, 23:04

ARKADAŞLAR FELİCİA MI GEÇENLERDE FAR AYARI İÇİN SERVİSE GÖTÜRDÜM.USTA ARACIN TRİGER DİŞLİSİNİN MUTLAKA DEĞİŞMESİ GEREK DEDİ.ÇOK SES GELİYO FALAN TAMAM SES GELİYOR BENİM İÇİN ÇOKTA SORUN DEĞİL ŞİMDİLİK.MERAK ETTİĞİM DEĞİŞTİRMEZSEM NE OLUR.BİRDE DİŞLİ FİYATI NETTE 38 LİRA BU 300 LİRA NEDİR?CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

mehmet.genç
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet genç
Nereden: Bursa
Arabanız: felicia

İleti ihsan » 26 Eyl 2010, 23:19

zincirin degismesi icin motoru indiriyoalr bildigim kadarı ıle parca 40 cıvarı dıye hatırlıyorum yanlısım varsa arkadaslar duzeltsın lutfen. degıstırmessen yakıt sarfıyatın cok artar baska mekanık sorun yaratırmı bielmiyorum
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti efboacestc » 27 Eyl 2010, 00:30

bizim eski favoda gaza basınca sarıl şarıl gibisinden ses geliyordu 2,5 sene bindik o halde bilmiyorduk meğerse zincir yapıyormuş o sesi değiştirmeden satmıştık 2,5 sene o ses arabadan hiç gitmedi rampa çıkarken gaza basınca ses artıyordu
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti wolkangmlk » 27 Eyl 2010, 11:41

benim zincirde gevşek usta cokta acelesi yok dedi tabi seninki ne kadar gevşek bilemem benim ustamın dediğine göre motor indirmeye gerek yok yan kapaktan değişiyormuş değiştirmezsen ne olur dersen zincir koparsa tüm kartele baklalar dağılır gerisini sen hayal et bence hafife alıncak bişey değil bende değiştiricem
wolkangmlk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: volkan akın
Arabanız: 96 felicia 1.3 glxi

İleti mehmet.genç » 27 Eyl 2010, 22:52

Evet dişli fiyatı 38 lira değiştirmesi 300 lira.Forumda okudum eski konuların birinde demişlerki dişli kesinlikle kopmaz sadece ses yapar.Şuanda değiştirmemeyi düşünüyorum.yaza doğru aracı değiştirmeyi düşünüyorum.
mehmet.genç
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet genç
Arabanız: felicia

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir