yedek parça fiyatları?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yedek parça fiyatları?

İleti minik_jagura » 30 Mar 2006, 13:32

arkadashlar ben foruma siteye yeni kayıt oldum. ama gördüğüm kadarıyla güzel bir site aranıza katılmaktan mutluluk duydum.

neyse efendim soruma geçeyim. bende 96 model felicia 1.3 lx var. geçen gün bir kaza yaptım. sol ön çamurluk sizlere ömür. tabi far sinyal falan da değişecek. sol teker de hafif yalpa yapıyor. arkada ve kapılarda da ufak tefek göçmeler mevcut. merak ettiğim bunların aşşağı yukarı maliyeti nedir? bu parçaların fiyatları nedir? bana 800 ytl gibi bir fiyat çıkardılar da gayet uygun geldi. acaba sizce nasıl? 

minik_jagura
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ileli-61 » 30 Mar 2006, 18:10

BENCE RAKAM GAYET UYGUNDUR.AYNI SIKINTI ÖNCEKİ 94 FAVORİTİMDE OLMUŞTU SAĞ TARAFTA AMA BENİM Kİ.ÇAMURLUK LAMBALAR BOYASI CİLASI FELAN SADECE 2 SENE ÖNCE 650 YTL CİVARINA YAPTIRMIŞTIM BELKİDE DAHA FAZLA OLABİLİR RAKAMI UNUTTUM.KASKOLU OLDUĞU İÇİN FAZLA DİKKATE ALMAMIŞTIM RAKAMI.SEN YİNEDE BAŞKA YERLEREDE BİR BAK BİRDE SİTE ADMİNİNİN BU KONUYA YORUM YAPMASINI BEKLE.O BU İŞİ BİZLERDEN ÇOK DAHA İYİ BİLİYOR.
ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 30 Mar 2006, 20:07

2005 yılında 2000 model Felicia 1.3 Safeline ile kamyona çarptım ön tampon demiri, ön tampon, sağ çamurluk, sağ far, sis farı hasar aldı karşı taraf 8/8 suçlu olduğu için onun trafik sigortası ödedi çıkan fatura 1.300 YTL civarındaydı. Bu fiyatın sigortadan dolayı indirimsiz olduğu düşünerek biz 1.000 YTL olarak kabul edelim. Sizin arabanızın parçaları değişecek ise fiyat uygun ama kaportada doğrultma yapılacaksa oto sanayide her zaman daha ucuza kaporta tamir eden birileri bulunur :) Arkada ve kapılardaki ufak göçmeler için parça değişimi zaten düşünülmemiştir ama en azından bu fiyata yeni bir çamurluk ve tamponun dahil olmasını gerekir. Eğer durum böyle ise fiyat yetkili servise göre uygun sanayiye göre pahalıdır.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir