DEVİR SAATİ HAREKETİNİ NERDEN ALIYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DEVİR SAATİ HAREKETİNİ NERDEN ALIYOR

İleti Safariali » 30 Kas 2010, 15:43

şimdi senin dediğine göre 1243 mü doğrusu motor öne doğru dönüyor bildiğime göre yani saat yönünü tersine dönüyor sen buna göre sıralamayı bir daha anlatsana yada 1.6 kullanıcıları bi bakıverin şu kablo bağlantılarına saygılarr.

Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

İleti Balıkcı » 30 Kas 2010, 15:56

Hocam ben şöyle veya böyle takılmalı demedim, sizin arabalardaki motoru bilmiyorum. Ama yanlış takılmış olsa aracınız normal çalışmaz, hatta hiç çalışmaz. İsterseniz şu anda takılı olan biçimi öteki şekilde değiştirin bakalım çalışacak mı, en kolayı bu :)
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti ilhanuney » 16 Arl 2010, 22:05

sanırım devir sati sorusunun cevabı bende:) distribitörde yada şarz dinamosunda, ilkin bende öle bi sorun vardı bundan kısa bir zaman sonra disribitör arızalandı ve sorun ondan sonra kalktı, ve dah sonra 1 sene kadar gene devir sati kafasına göre takılıyordu hemen bi eleketirikçiye çektim arızayı sordum aküdeki su bitmiş bu sebepten kısa devre yapıp elektiriği başka yönlere veriyordu. bu sorunu halletikten sonra hiçbir problem kalmadı,. yani şu an iki soru var aklınızda ,distribitörmü şarj dinamosumu!...
ilhanuney
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ilhanuney
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir