BUĞLANAN CAMLAR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BUĞLANAN CAMLAR

İleti BÜLENT BARAN » 11 Arl 2010, 11:01

SLM ARKADAŞLAR MALÜM KIŞ GELDİ ARAÇLARIMIZDA SIKINTILAR PROPLEMLER BAŞLADI.BENDE ARACIMIN İÇİ AŞIRI BUĞLANMA YAPIYOR.KALİFERİ SONUNA KADAR ACIYORUM BUĞLANMA GEÇMİYOR.ÖZELLİKLE ÖN CAMDA.BUNUN NEDNİ NE OLABİLİR SİZCE.....BANA BİLGİ VERE BİLİRMİSİNİZ.

Kullanıcı avatarı
BÜLENT BARAN
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: feliace

İleti Balıkcı » 11 Arl 2010, 11:13

Kalorifer peteğinde veya bağlantılarında kaçak vardır, acilen onları kontrol edin veya ettirin.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti murat11h1 » 11 Arl 2010, 13:02

Aracın içindeki kokular,kolonya vb uçucu şeyler. Paspaslardaki yada koltuklardaki ıslaklıklar. Ya da serdar beyin dediği gibi teknik sorunlar diyebiliriz. Bunları önlemek için saydıklarımın dışında kapı tahliye deliklerininde kontrol edilmesi lazım tıkanıklık varsa açın yoksa kapılardaki çok az su bile hemen camlarda buğulanma yapar. Bazende yağmursuz mevsimlerde çok az -milimetrik- cam açılması tavsiye ediliyor. içerdeki nemin tahliyesi için.

Buğu önleyici ürünlerden çok denedim hepside işe yaramadı.Keza yağmur kaydırıcılarda öylesine...
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti ozantavsan » 11 Arl 2010, 14:18

Aracın içinden camlara sabunlu sür bir bezlw.İlk sürdüğünde bembeyaz olur cam ,sonra normale döner buğu yapmaz.en pretik yok budur.biraz su , bulaşık sıvısı , bir bez.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti Forman_GLX » 11 Arl 2010, 16:28

ozantavsan yazdı:Aracın içinden camlara sabunlu sür bir bezlw.İlk sürdüğünde bembeyaz olur cam ,sonra normale döner buğu yapmaz.en pretik yok budur.biraz su , bulaşık sıvısı , bir bez.

sabun kalacakmı camda ?
Kullanıcı avatarı
Forman_GLX
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: berk akın
Nereden: Burdur
Arabanız: Skoda Forman

İleti C@GL@R » 11 Arl 2010, 17:41

4-5 liraya satılan ürünler var şimdilik bunlarla çözüm oluşturun
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti ayhani » 11 Arl 2010, 19:05

BÜLENT BARAN yazdı:SLM ARKADAŞLAR MALÜM KIŞ GELDİ ARAÇLARIMIZDA SIKINTILAR PROPLEMLER BAŞLADI.BENDE ARACIMIN İÇİ AŞIRI BUĞLANMA YAPIYOR.KALİFERİ SONUNA KADAR ACIYORUM BUĞLANMA GEÇMİYOR.ÖZELLİKLE ÖN CAMDA.BUNUN NEDNİ NE OLABİLİR SİZCE.....BANA BİLGİ VERE BİLİRMİSİNİZ.

Valla hocam muhtemelen bu değildir ama bazen insan unutuyor. Kalorifer sirkülasyonunu içerdeki havayı çevir olarak ayarlamışsanız fena buğulanma yapar.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia_3437 » 11 Arl 2010, 19:12

bendede aynı sorun vardı ben en kolay yolunu buldum kalıcı değil ama cöazücü ufak bır cam cekpası alıyorsun konsolda durusun buh yaptımı cek gıtsın :D şaka bıryana bende deli olmaya başladım ama arabayı yıkadığım zaman kuolandıhım cekpazla yapıyorum yetıyor şimdilikte felişim bugun beni üzdü ve artık icine su almaya başladı ıhtıyarladımı ney bılemıyorum artık kötu yerden de alıyor sıgorta taplosunun ordan neyapsak bılmıyorum
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti efboacestc » 11 Arl 2010, 20:54

ben bulaşık sabununu beze döküp birazda ıslattıktan sonra cama sürüyorum 5 10 dk sonra beyazlığı gidiyor buğu filanda yapmıyor en az 3 hafta rahat ediyorum
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir