Bugün 2001 model skoda feliş combi glxi aldım :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bugün 2001 model skoda feliş combi glxi aldım :)

İleti serhat_a89 » 15 Tem 2011, 13:51

Hayırlı olsun yakıt tük. çok iyiymiş motor gücü ne kadar? Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti asicstiger » 04 Ağu 2011, 15:40

Merhabalar arkadaşlar... Memeleketten döndüm :) Araç gerçekten harikaymış yaw :) Çekişi, yol tutuşu, konforu çok güzel. Felişten küçük biraz ama olsun:)

Otoban Kurtköy mevkiindeki opetten Lpg'yi fulledim. Km'yi sıfırladım tam yola çıktım ki trafik kilit :) Yol çalışması varmış. Valla tam 2 saat yolda kaldım baktım 10 km yol yapmışım :D 2 saat rötarlı olarak çıktığım yolda 421 km götürdü arabam beni sona benzine attı. Yolculuğum rötarla birlikte 9:30 saat sürdü. Otobandaki ortalama hızım 130km idi. Otoban harici ise 90km. Lpg'yi fullediğimde içerisinde yakıt olduğundan lpg tankı tam olarak kaç lt bilimiyorum. Satan adam söylemişti 40lt diye. Bu durumda 40lt x 2,24 (şu anda zam geldi :) = 89,60TL./421Km = 0,212826Tl. bu giderken yaktığı:) Dönüşte ise arka full çakılı idi + bagajlar vardı. Yine fulledim. Bu defa 408 km götürdü. Aşağı yukarı aynı yaktı yani. Valla sürekli benzinli araç kullanan biri olarak bu değerler beni mest etti :) Sanırım bu aracı sevdim. Uzun vadede beni üzmesse bu araca baya binicem gibi görünüyor :) Konunun uzmanı değilim ama bence yakıt değerleri güzel :) Bu konuda uzman olan arkadaşlarında fikirlerini almak isterim. Saygılar, iyi günler herkese :)
asicstiger
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih Telli
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia Combi Comfort 1.4 MPI

İleti firarim19 » 04 Ağu 2011, 17:16

Merhaba,

sevindim fabia almanıza, inşallah temiz bir araçtır ve sizi üzmeden yıllarca hizmet eder. Hayırlı yolculuklar.
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir