YENİ BİR FELİCİA ALDIM ÇOK YAKIYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YENİ BİR FELİCİA ALDIM ÇOK YAKIYOR

İleti MUSTAFA_42 » 14 Şub 2011, 16:10

ARKADAŞLAR 1999 MODEL FELİCİA ALDIM.KM BAŞI ŞEHİRİÇİ 400-500 ARASI YAKIYOR. HAVA FİLTESİ BUJİLERİ DEĞİŞTİRDİM. FARK EDEN BİR ŞEY OLMADI. KONYA İYİ BİR SKODA USTASI TAVSİYESİ İSTİYORUM.

MUSTAFA_42
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MUSTAFA KÜÇÜKÇALIK
Nereden: Konya
Arabanız: SKODA FELİCİA

İleti dominik » 14 Şub 2011, 16:23

Benzinin 4 tl olduğu güzel ülkemde senin aracın 40 kuruş yakmış çok değil bide ayar için o usta bu usta kosusturup zamanını ve de parani harcama derim :)
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti tahya » 16 Şub 2011, 10:26

dominik yazdı:Benzinin 4 tl olduğu güzel ülkemde senin aracın 40 kuruş yakmış çok değil bide ayar için o usta bu usta kosusturup zamanını ve de parani harcama derim :)

Kusura bakma ama bende de 2000 model felicia var gazda 21 kuruş yakıyor arkadaşta mutlaka bir problem var.
tahya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: rıdvan yılmaz
Nereden: Antalya
Arabanız: Felicia combi

İleti canfezzz » 16 Şub 2011, 10:32

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın...Formda konyalı arkadaşlar var yardımcı olacaklardır...
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti frostbite19 » 16 Şub 2011, 11:25

Hemşerim hoşgeldin

Bizim felicia 20-25 kuruş yakıyor seninkinde anormallik var. Bide Combi değilse çok acayiplik var. Konya dediğin dümdüz yol, gaza yarım santim bassan herhere gidersin konyada.

Geçen hafta konyadaydım ama ben ilçede olduğum için pek biryer bilmiyorum, sana usta olarak tavsiye edebileceğim bir yer yok ama şunları tavsiye edeyim.

Konya Atiker servisinin gaz ayarını çok iyi yaptığı efsanesi ta Seydişehire kadar geldi. Bence bir gaz ayarı yaptırman lazım. Belki de LPG mikseri çok eskimiş olabilir, 3-4 yıl olduysa hemen git Atiklerden yeni bitane al taktırt ayarını da yaptır. Bence sorunun bu şekilde çözülür.

KOnya'da Skoda ustası tavsiye edebilecek arkadaşları bekliyoruz. . .

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004