felicia koltuk

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia koltuk

İleti lider » 01 Mar 2011, 21:46

slm arkadaşlar feliciaların direlsiyon koltuğunu 5 cm yükseltmek için ne yapmak gerek altıma minder koyduğumda aracın aerodinamiği mükemmel oluyor bu konuda bilgisi olanlardan yardım tşk

lider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Lider Şahin
Nereden: Manisa
Arabanız: Felicia 95 LX

İleti felicia_3437 » 01 Mar 2011, 22:11

onu şöyle yapa bılırınız buyuk ıhtımal sızın koltuhunuzsun sungerlerı bıtmıştır yada altında sac bır demır var onun buntası kırılmışta ola bılır buda aşahı yukarı kultuhu 5 6 cm aşahıya doğru düşürüyor ona bakın sorun onda değilse döeşemecıye gıdın koltuk altı sungerını değiştirin 50 tl gıbı bır rakamı var bıraz etlı sungerlerden kulandırın ıstedıhınız yuksekliği elde ede bılırsınız benım kıde alcak geliyordu döşemecıye gıtıhımde dedıhım demırın kırık olduhunu tespit etı ve koltuhu söküp kayank yaptı 5 tl almıştı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti Teknolog_35 » 01 Mar 2011, 23:01

bende baktım bizim koltuklarda problem var alyan anahtarıyla söktüm evde güzelce döşemeleride çıkardım içinde sünger diye bişey kalmamış hep yırtılmış sırtımızı acıtıyordu zaten :D süngeri bi elden geçirdim üzerine de extra sünger kapladım hazır koltukları sökmüşken arabayıda detaylı temizledim topladım koltukları bi de güzel kılıf takıverdim elinizden geliyorsa yapın derim :D ama bilmiyorsanız riskli toplayamazsınız. insan kendi uğraşınca bi başka zevkli oluyor kolay gelsin ;)
Teknolog_35
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

İleti Teknolog_35 » 01 Mar 2011, 23:06

bu arada benim koltuklardan birisinin göbeği kırılmıştı onu kaynattık sabit duruyor oraya bir göbek uydurulma ihtimali olur mu ??? farklı markalardan filan ??? feli nin çıkmasını sorduk sadece iskelete adamlar 150 lira istediler küçük çaplı bi şok geçirdim resmen diğer tarafta adamlar çift koltuk 300 lira diyorlar ben göbek uydurmayı düşünüyorum tavsiyesi olan var mı kaynağını filan ben yapacam yardım eden olursa sevinirim
Teknolog_35
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

İleti felicia_3437 » 04 Mar 2011, 21:39

Teknolog_35 yazdı:bu arada benim koltuklardan birisinin göbeği kırılmıştı onu kaynattık sabit duruyor oraya bir göbek uydurulma ihtimali olur mu ??? farklı markalardan filan ??? feli nin çıkmasını sorduk sadece iskelete adamlar 150 lira istediler küçük çaplı bi şok geçirdim resmen diğer tarafta adamlar çift koltuk 300 lira diyorlar ben göbek uydurmayı düşünüyorum tavsiyesi olan var mı kaynağını filan ben yapacam yardım eden olursa sevinirim
evet sadece ıskelete o parayı cekıyorlar aslında spr koltuklar var dediğiniz gibi 500 tl şiftı onlarıda denıye bılırsınız
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir