FELİCİA YA ACİL YARDIM.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİA YA ACİL YARDIM.

İleti SKODA48 » 04 Mar 2011, 13:39

SELAM ARKADAŞLAR BİLEN ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE SEVİNİRİM FELİCİA MA PARÇA ALMAK İSTİYORUM VE BU PARÇA MARKALARI HAKINDA BİLĞİSİ OLAN VARSA FÜTFEN YARDIM ETSİN MARKALAR BUNLAR.

MARKALAR BUNLAR ARKADAŞLAR İLK KEZ Bİ SKODA ALDIM O YÜZDEN ORJİNALİ HANGİSİDİR YADA PARÇA ALIRKEN HANGİ MARKA TAKILIR BU KONUDA BİLGİM YOK BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM BİRDE ESKİ FROMLARI DOLAŞIRKEN Bİ SİTE ADRESİ BULDUM YEDEK PARÇA SATAN BU KONUDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ DE ÖĞRENMEK İSTİYORUM.
NOT: SİTENİN ADRESİ BU http://www.skopar.com/index_tr.php ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Hala nefes alıyorsak ve hala seviniyor, üzülüyor, ağlıyor, çığlık atabiliyorsak yaşıyoruz demektir... yaşıyorsak hala herşey için umut var demektir...
Kullanıcı avatarı
SKODA48
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: AHMET
Nereden: Muğla
Arabanız: FELİCİA GLX 97

İleti felicia_3437 » 04 Mar 2011, 21:37

diamond önfar sinyal arka sutopları yapan bır fırma yedek parcasını görmedım vika cın malı dır ama orjınal ayarındadır parcacınız bu orjınelı derse ınanmayın cınmalı ama kalıtelı dır dıyerlerını hıc kulanmadım bılmıyorum ama baskı balata falan değişim yapa caksanız sac marka kulanın orjımalıdır o ben piston gölek takımım vıka 2 yıla yakındır kulanıyorum hıc bır sorun yaratmadı saygılar
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti SKODA48 » 05 Mar 2011, 20:18

TEŞEKKÜR LER SELİM BEY . BEN TRİGER ZİNCİRİNİ VE BUJİ BUJİ KABLOLARINI DEĞİŞTİRECEM BUJİ İÇİN Bİ ÖNERİNİZ VARMI BU ARADA HERKEZ FARLI KONUŞUYOR TEK TIRNAKMI YOKSA ÜÇ TIRNAKMI SİZCE NE TAKTIRAYIM?????????????
Hala nefes alıyorsak ve hala seviniyor, üzülüyor, ağlıyor, çığlık atabiliyorsak yaşıyoruz demektir... yaşıyorsak hala herşey için umut var demektir...
Kullanıcı avatarı
SKODA48
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 05 Mar 2011, 21:14

ben ilk aldığımda tek tırnak kuolanıyordum sonra cift yaptım şimdi üc tırnak ama önumuzdeki hafta her 20 bınde bır değişirim bujılerımı 4 tırnak var boşun onları kestırdım gözüme dahacok tırnak daha düz gün patlama gibi geliyor bana göre ve cekişi kalkışı gayet ıyı aracımın yakıta etkılemıyor artışı yok hata faydası var dıye bılırım ama gelelim sinciri alırsanız vıka tavsıye ederım 60 bın doldurdum ses yok daha aşırı atık arac kulanırım
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti SKODA48 » 05 Mar 2011, 22:53

VALLAH ÇOK TEŞEKKÜREDERİM SELİM BEY O ZAMAN BENDE 3 YADA 4 TIRNAK DENİYECEM SAOLUN ŞİMDİDEN TAKTIRDIKTAN SONRA YAZARIM YİNE..
Kullanıcı avatarı
SKODA48
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir