felıcıa spoyler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felıcıa spoyler

İleti serhat_a89 » 14 Eyl 2011, 17:07

Kindred Brujah yazdı:eh işte idare eder, ilk resimlerdeki spoiler türkiyede var mı acaba ? yada üretip bize ucuza satcak abimiz var mı :D

forman37 yazdı:fena durmamıs aslında doğan spoylerı :)

Anıl arabayı ne zaman aldın hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti Kindred Brujah » 14 Eyl 2011, 17:25

2 gün oldu Serhat teşekkür ederim :) daha iyisi senin olsun :) daha ruhsatı bile yok geçiçi belge var, bugün debriyaj balatası, ön körükler falan değişti, vites boşluğunu giderttik orjinal parçayı değiştirmeyelim dedik tornaya verdik halletti o :) skoda logolarını değiştirdim ön arka yazılar silinmişti , sol sinyal değişti ufak turuncu olan solmuştu renk uyumsuzluğu olmasın dedim :) benden önceki sahibinin kapı kollarına kaplattığı siyah şeyleri falan söktüm, oldu gibi, ilk aldığım günde sağ cam otomatiği değişti bozulmuştu halatlar dağılmış, bide devir sensörü arıza veriyodu bilgisayara bağlatınca onuda değiştirdim, şu an mekanik olarak cillop gibi araba, bitek karter muhafazası ve önlere takılan şu siyah plastik çamurluk gibi bişey varya onlar eksik onuda ustam araştırıyo çıkma muhafaza alıcam, bununki yoktu üstünde bende sağlam olsun dedim çıkma bulucak :) yeni üretimler çok ince oluyomuş eski candır :p yağı suyu yeniydi aldığımda fren balataları falanda yeniydi, biraz masraf açtı ama bakalım toplamda kaça patlıcak bana araba lpg yok henüz ilerde taktırmayı düşünüyorum :) araç 60 binde resimleri eklemeye çalışacağım yakın zamanda :) yalnız bi sorun var henüz çözemedim olmazsa gidip yazılım attırcam araç normalde düzgün çalışıyo devri falan iyi ama mesela yüksek devirden gazı kesince vites boştayken devir normalden falza düşüyo aşağı 2 kere stop etti o yüzden bi bende bide usta denerken, boğaz kelebeğinden dedi ama temizlemeyelim bişeye yaramıo başka sorunlara sebep oluyo dedi bişey yaptı bi böyle dene bakalım dedi ama şimdilik hala öyle , olmazsa yazılım attırırız dedi o zaman düzelirmiş :) 700-800 arasında bi yerde rölanti devri işte gaz veriyorum mesela sonra aniden kesiyorum 3000 de falan devir 700-800e gelince durmuyo biraz daha düşüyo sanki o hızla devir göstergesini taşıyamıyomuş gibi :P sonra geri toparlıyo sabitleniyo ama işte çok düşerse direk stop ediyo araba bi kerede tam yağ lambası yandı gaza bastım söndü stop etmeden kurtardım :p öyle işte :D

serhat_a89 yazdı:
Kindred Brujah yazdı:eh işte idare eder, ilk resimlerdeki spoiler türkiyede var mı acaba ? yada üretip bize ucuza satcak abimiz var mı :D

forman37 yazdı:fena durmamıs aslında doğan spoylerı :)

Anıl arabayı ne zaman aldın hayırlı olsun
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti forman37 » 14 Eyl 2011, 20:46

benım formanada lazım alt ust takım olarak kımde buluruz orjınal ıstıyorum ama yan sanayı kaucuk dandık bısey olmmasın
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti GecelerBensız » 01 Haz 2014, 19:34

bulduz bulduz da doganın kide oturmuyor hazır yapanı edeni var sa numarasını atın linki ne yapacaz arkadaşlar
:evil:
GecelerBensız
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: sertac ertac
Nereden: Diyarbakır
Arabanız: skoda felicia

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir