felicia arkadan gelen ses

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia arkadan gelen ses

İleti ZAMBOĞLU » 16 Tem 2007, 15:43

Arkadaşlar sonn zamanlarda benim felinin zannedersen arka amortisörlerin oralardan yada başka yerinden ilk kalkışlarda ve fren yapıp tam duracakken (tark,tark) diye birses geliyor sanki birşey biryerlere vuruyormuş gibi. kasislerde felan yapmıyor o sesi amortisörler bozuk olsa. yorumları bekliyorum.

ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aykamu » 16 Tem 2007, 16:11

bence bir bagaj kapağını ayarını konturol ettir .

benimde başıma gelmişti.
aykamu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 16 Tem 2007, 16:12

Amortisör takozları, arka aksı şaseye sabitleyen bağlantılardaki lastik burçlar kontrol edilmeli. "Kalkış ve duruşlarda yapıyor" demenize istinaden, kriko yerinden çıkmış ve ses yapıyor veya arka koltukları yatırdıysanız yerine tam oturmamış yahut da arka pandizot yerinden çıkmış ve ses yapıyor ihtimalleri geliyor akla.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti PİCK-UP » 18 Tem 2007, 20:01

KARDEŞ BEN DAHA YENİ YAPTIRDIM ARACIMIN ARKADAN GELEN SESİ ARKADAKİ TAKOZDAN ONU DEGİŞTİTTİRİRSEN DÜZELİR ARABA İLK KALDIRIŞTA YAPAR O SESİ BİDE GAZA BİRDEN BASIP ÇEKERSEN YAPAR ÖYLE SESİ...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti ErTaN06 » 19 Tem 2007, 11:55

Aynı ses bende de vardı kurcalamadığım yeri kalmadı ama sonradan kesildi muhtemelen arka koltuklardan geliyordu ses, sanayici bi arakdaşımla beraber 3 saat sesin nerden geldiğini aradık arama esnasında heralde sorunu düzelttik farkında değiliz çünkü ordan çıktım ses mes yoktu. Saygılar.

ErTaN06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ertan TEMEL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Skoda Fabia Special

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir