Benim fikrim geldi sizce olur mu?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Benim fikrim geldi sizce olur mu?

İleti unknown1 » 09 Tem 2011, 15:16

mehmet.genç yazdı:ben camlara film çektirdim.Arka camlara şu cama yapışan perdelerdn aldım.Ön camlar için rüzgarlık aldım.Cam hafif aralanınca rüzgar direk vurmuyor.Birde araç içi fan aldım.Onuda aracın sigortalarının olduğu bir yere biraz teype yakın bir yere koydum direk ayak tarafına üflüyo direk rüzgar çarpması olmasın diye.elimden bu kadarı geldi.Klima gibi değil ama idare ettiriyo.Ama beş kişi olunca bu kadarıda yetmez.Allah kolaylık versin.

ya şu film olayı polislerden dolayı tercihim olmaz aslında.
Benim düşüncem:

1 : gece yola çıkıp en geç öğlen orda olmak.
2: arka yan camlara ve arka cama perde(vakumlu)
3: bebek için çizgifilm yükleyeceğim bilgisayara bitanede invertör alırım yolda izler artık :) bazen huzursuz oluyor bacaksız :)
4: Araç içi vantilatör

Araba bakımı konusunda yağına bakarım. daha yeni zaten bakarım gende
hidrolik yağına bakarım.
Fren balatasından yana şikayetim yok ama değiştiricem genede

Bu kadar ayrıntı yeter heralde :)
daha bir ay var var kimbilir daha neler gelir aklıma :)

unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti unlztrk » 09 Tem 2011, 16:06

4 camı aç öyle git daha sağlıklı daha ucuz daha kesin
Kullanıcı avatarı
unlztrk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ünal
Arabanız: Seat TOLEDO

İleti bekocan » 09 Tem 2011, 22:30

fıs fıs tabancası al arada kollarınıza fısfıslayın birazda acs kullanırsın kısa vadede serinlenebilinir
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti unknown1 » 10 Tem 2011, 13:16

bekocan yazdı:fıs fıs tabancası al arada kollarınıza fısfıslayın birazda acs kullanırsın kısa vadede serinlenebilinir

acs nedir ?
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Arabanız: unknown

İleti bekocan » 11 Tem 2011, 21:40

:shock: :D :D :D eline yüzüne az su püskürttüpte acs Aç Camı Serinle kullanabilirsin .
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mehmet sarp » 12 Tem 2011, 08:46

BENİMDE DÜŞÜNDÜĞÜM BİR SORUN BU BENİM AKLIMA DA ŞÖYLE BİŞEY GELDİ. ŞİMDİ BİZİM FELİCİALARIN SOL KAPUT ALTINDA BİRAZ BOŞLUK VARYA ORAYA KÜÇÜK BİR BUZDOLABI MOTORU SIĞARSA SÜPER OLUR BİRAZ BAKIR BORU ALIP KALORİFER HAZNESİNİN İÇ TARAFINA SU BORULARINA VE KALORİFER MOTORUNA DEĞMEYECEK ŞEKİLDE 3-5 TUR SARIP SABİTLESEK SONRADA İKİ UCUNU BUZDOLABI MOTORUNA BAĞLAYIP EN KALİTELİ SOĞUTUCU GAZI BASTIRSAK SONRA GÖĞÜSÜN ÜZERİNE ELEKTİRİK DÜĞMESİ YERLEŞTİRSEK ÇAKMAKLIĞA DA BİR VOLT YÜKSELTİCİ BAĞLAYIP BÜNLADA BUZ DOLABI MOTORUNUNU BESLESEK ARACIMIZA BİNMEDEN 5 DAKİKA ÖNCE DÜĞMEYE BASARIZ FAN MOTORUNUDA AÇRIZ SOĞUTADURUR BİNİNCEDE ÇALIŞTIRACAĞIMIZDAN AKÜYÜ ŞARJA DEVAM EDER BİZ DE SERİİİİN SERİN GİDERİZ NASIL OLUR

BİŞEY DAHA KALORİFER HAZNESİNİN ALTINA DELİK AÇMAYI UNUTMAMAK LAZIM BUZ TUTAR YOKSA
BEN BUZ DOLABI MOTORU BULAMADIM ARAMAYA DEVAM EDİYORUM. DENEYECEM
:idea: ;)
mehmet sarp
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodacı_71 » 12 Tem 2011, 14:21

mehmet sarp yazdı:BENİMDE DÜŞÜNDÜĞÜM BİR SORUN BU BENİM AKLIMA DA ŞÖYLE BİŞEY GELDİ. ŞİMDİ BİZİM FELİCİALARIN SOL KAPUT ALTINDA BİRAZ BOŞLUK VARYA ORAYA KÜÇÜK BİR BUZDOLABI MOTORU SIĞARSA SÜPER OLUR BİRAZ BAKIR BORU ALIP KALORİFER HAZNESİNİN İÇ TARAFINA SU BORULARINA VE KALORİFER MOTORUNA DEĞMEYECEK ŞEKİLDE 3-5 TUR SARIP SABİTLESEK SONRADA İKİ UCUNU BUZDOLABI MOTORUNA BAĞLAYIP EN KALİTELİ SOĞUTUCU GAZI BASTIRSAK SONRA GÖĞÜSÜN ÜZERİNE ELEKTİRİK DÜĞMESİ YERLEŞTİRSEK ÇAKMAKLIĞA DA BİR VOLT YÜKSELTİCİ BAĞLAYIP BÜNLADA BUZ DOLABI MOTORUNUNU BESLESEK ARACIMIZA BİNMEDEN 5 DAKİKA ÖNCE DÜĞMEYE BASARIZ FAN MOTORUNUDA AÇRIZ SOĞUTADURUR BİNİNCEDE ÇALIŞTIRACAĞIMIZDAN AKÜYÜ ŞARJA DEVAM EDER BİZ DE SERİİİİN SERİN GİDERİZ NASIL OLUR

BİŞEY DAHA KALORİFER HAZNESİNİN ALTINA DELİK AÇMAYI UNUTMAMAK LAZIM BUZ TUTAR YOKSA

Güzel fikir aslında neden olmasın :D
Kullanıcı avatarı
skodacı_71
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Süleyman Çelik
Arabanız: Skoda Favorit 135L

İleti bekocan » 12 Tem 2011, 20:42

mehmet sarp yazdı:BENİMDE DÜŞÜNDÜĞÜM BİR SORUN BU BENİM AKLIMA DA ŞÖYLE BİŞEY GELDİ. ŞİMDİ BİZİM FELİCİALARIN SOL KAPUT ALTINDA BİRAZ BOŞLUK VARYA ORAYA KÜÇÜK BİR BUZDOLABI MOTORU SIĞARSA SÜPER OLUR BİRAZ BAKIR BORU ALIP KALORİFER HAZNESİNİN İÇ TARAFINA SU BORULARINA VE KALORİFER MOTORUNA DEĞMEYECEK ŞEKİLDE 3-5 TUR SARIP SABİTLESEK SONRADA İKİ UCUNU BUZDOLABI MOTORUNA BAĞLAYIP EN KALİTELİ SOĞUTUCU GAZI BASTIRSAK SONRA GÖĞÜSÜN ÜZERİNE ELEKTİRİK DÜĞMESİ YERLEŞTİRSEK ÇAKMAKLIĞA DA BİR VOLT YÜKSELTİCİ BAĞLAYIP BÜNLADA BUZ DOLABI MOTORUNUNU BESLESEK ARACIMIZA BİNMEDEN 5 DAKİKA ÖNCE DÜĞMEYE BASARIZ FAN MOTORUNUDA AÇRIZ SOĞUTADURUR BİNİNCEDE ÇALIŞTIRACAĞIMIZDAN AKÜYÜ ŞARJA DEVAM EDER BİZ DE SERİİİİN SERİN GİDERİZ NASIL OLUR

düşüncelerin ğüzel lakin o kadar basit değil az hesap kitap ve maddiyat işi bende bi ara uğraşmıştım bu işe ama olmayacak iş değil .
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodacı_71 » 12 Tem 2011, 20:47

Buzdolabı motorunu belki hurdacılarda bulabilirsiz :)
Kullanıcı avatarı
skodacı_71
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Süleyman Çelik
Arabanız: Skoda Favorit 135L

İleti bekocan » 12 Tem 2011, 21:00

skodacı_71 yazdı:Buzdolabı motorunu belki hurdacılarda bulabilirsiz :)

sadece motorla bu iş olmaz ben bu işte uzmanım
dediğim gibi eğer paran varsa hiç arama hiç uğraşma en küçük 4 binlik felan bir kılıma al araca monte et aküyü birz büyük takıpta 12*220 konvertöründe az ğüçlü olursa işte o zaman bir şeyler elde edersin müsaitsen gel işyerime konuşalım
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir