Felicia çekiş sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia çekiş sorunu

İleti feliş » 28 May 2012, 13:50

*** yazdı:INJEKSIYONLU ISE ELEKTRINIK SORUNU VARDIR

Bobin kütüğüne baktırın derim.

Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti Kindred Brujah » 28 May 2012, 14:43

Bu konuyu daha önce de yazmıştım ama, o araçla 180 görülmesi mümkün değil vites dişlileri veya herhangi bir motor modifikasyonu yapılmamışsa, ideal hesaplarda bile o hızı göremiyor o araç, kaldı ki araç kaç yaşında 0 kondisyonu olması imkansız, yüksek hızlarda gösterge %10 yanlış gösterir, o araçlada yokuş aşağı çok zorlarsanız 160-165 yapabilirsiniz fazlasına zaten ne siz ne araç dayanır, 175-180 görebiliyorsanız yokuş aşağı çok abanmışsınız vede hız göstergeniz %10 hata yapmış demektir, gerçek hız için GPS ile hızınızı ölçebilirsiniz, siz 180 le gidiyorken gps te hızınızı 180 olarak gösteriyorsa doğrudur yoksa gösterge hatasıdır :)

forman37 yazdı:180 i gordum formanla :) 6. vıtes olsa ıstemem demıyo . ama bı yerden sonra korkutuyo.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti serhat_a89 » 28 May 2012, 20:07

*** yazdı:DANISINIZ

Gittim sanayiye baktırdığım adamların birşeyden anladığı yok çekiş sorununu geçtim şimdi birde lpg.de silkelenme başladı gazcının biri bujileri değiştircen dedi Bosch.a gittim bujileri değiştirmeye bujileri değiştirmene gerek yok sen başka gazcıya git dedi başka gazcıya gittim 3. enjektörün değişmesi gerek dedi(zavoli enjektör 150 liraymış)

Siz söyleyin arkadaşlar ne yapayım buji enjektör bobin?????????
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti feliş » 28 May 2012, 20:53

serhat_a89 yazdı:
*** yazdı:DANISINIZ

Gittim sanayiye baktırdığım adamların birşeyden anladığı yok çekiş sorununu geçtim şimdi birde lpg.de silkelenme başladı gazcının biri bujileri değiştircen dedi Bosch.a gittim bujileri değiştirmeye bujileri değiştirmene gerek yok sen başka gazcıya git dedi başka gazcıya gittim 3. enjektörün değişmesi gerek dedi(zavoli enjektör 150 liraymış)

Siz söyleyin arkadaşlar ne yapayım buji enjektör bobin?????????

Valla abi bazı şeyler bizimde başımızdan geçti deneme yanılma yoluna başvuracaksın yani ustanın söylediğini yapacaksın yoksa zor bulunur biz bu sirkelenmeler, stop etmeler yüzünden sıralıyı tümden değiştirdikte öyle düzeldi sorun.
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir