SİS VE CAM MOTORU SATAN YER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SİS VE CAM MOTORU SATAN YER

İleti ewregungor » 08 Tem 2011, 18:23

Arkadaşlar 99 felicia sis farlarım çok eski internetten online sipariş verebileceğim bir yer varmı
Birde sağ cam hiç inmiyor basınca motor sesi geliyor sol camda kapanırken en sonda ses yapıyor mu motorları değiştirmek zormu birde bunların cam motoru tanesi ne kadar 300Tl falan yazılmış forumda o kadar pahalımı.

ewregungor
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre güngör
Nereden: Ankara
Arabanız: T5 Caddy Kangoo chromline Felicia Fun Vs Romi

İleti zeybek » 11 Tem 2011, 10:11

Adana yücelkar dan daha önce alısveriş yaptım. Güvenilirdir. Ücretini yatırıyorsunuz Türkiyenin her yerine 5 tlye her türlü kargoyu gönderiyorlar. Sağ camın hiç inmemesi konusunda bişey diyemeyeceğim çünkü yerinde görmek lazım. Sol camın en son kapanma esnasında tırrrr diye bir ses çıkartıyorsa camı tutan iki tane kol var kapının içerisinde, o kollardan bitanesinin en sonunda, aşağısında yani , durdurmak için demir kaynatılmıştır, diğeri ise boştur. o kaynağın hemen üzerinde ve camın hareket ettiği borunun içinde olan bir plastik var o zamanla aşınınca cam giderek daha aşağıda durmuya başlıyor. o plastiğin altına somun gibi o bölgeye uyacak bir parça koyup yarım cm yada 1 santim yükseltirseniz cam az bir miktar yukarda sessizce duracaktır. Benim feliciamdaki sorunu böyle çözmüştüm. En sona gelince tırrr diye ses çıkartıyordu.
zeybek
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Karabük
Arabanız: Felicia 1.3 GLX

İleti skinoske » 11 Tem 2011, 10:31

Kızaklar da sorun olabilir.Çıkmacılara bak bence.Sıfırı 300 tl diyorlardı Adana'da.Motor-beyin dahil.Motorlarda sorun yoksa sadece kızakları alırsın olur biter.Bence ilk iş merkezi kilitten iyi anlayan bi elektrikçiye git.Parça almadan da düzeltebilirler belki.
skinoske
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir