Arkadaşlar LPGsiz araç alsam LPG taktırmak neye malolur?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Arkadaşlar LPGsiz araç alsam LPG taktırmak neye malolur?

İleti Kindred Brujah » 18 Ağu 2011, 03:18

lavato nasıl bir markadır ? enjektörleri plastik mi metal mi ? beyin uyumu nasıl felişlerle :)

erginbkr yazdı:lovato pazarlıkla 1200 olabilir...

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti Kindred Brujah » 18 Ağu 2011, 03:32

Wentgas diye bir marka varmış duyanınız varmı ? bide ekogas diye birşey varmış sanırım nedir bu markalar?
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sampionibo » 18 Ağu 2011, 03:40

Ben aracıma yaklaşık 6 ay önce 1200 tl ye stefanelli simit tank taktırdım.Benzerlerinde motor arza lambası yakıyor diye çok araştırdım.Sonunda buna karar verdim ustanında işçiliğini diğer araçlara bakarak gözlemmledim içime sinidi.1200 10 taksitle ikitelli oto sanayide taktırdım sıralı sistem.Lpg dönüşümünü yaptığımda aracım 100000 km deydi şu anda 117000 km de sorunsuz çalışyor.Şehir içi 230 kuruş şehirler arası 180 kuruş yakıyor ama aracım otomatik vites olmasına rağmen :D
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti Kindred Brujah » 18 Ağu 2011, 11:19

Nakitte daha ucuza halledilebilir mi bu stefanelli ? birde bunu araştırayım bakalım :)

sampionibo yazdı:Ben aracıma yaklaşık 6 ay önce 1200 tl ye stefanelli simit tank taktırdım.Benzerlerinde motor arza lambası yakıyor diye çok araştırdım.Sonunda buna karar verdim ustanında işçiliğini diğer araçlara bakarak gözlemmledim içime sinidi.1200 10 taksitle ikitelli oto sanayide taktırdım sıralı sistem.Lpg dönüşümünü yaptığımda aracım 100000 km deydi şu anda 117000 km de sorunsuz çalışyor.Şehir içi 230 kuruş şehirler arası 180 kuruş yakıyor ama aracım otomatik vites olmasına rağmen :D

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir