Sigorta Kutusu...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sigorta Kutusu...

İleti mumtazsar » 18 Ağu 2012, 23:59

mevlüt bey verdiğiniz fiyat yüksek değil mi? 30 liraya var konyada sizinki kadar temiz değildir eminim ama

mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mümtaz şar
Nereden: Konya
Arabanız: skoda favorit

İleti alwaysloser » 19 Ağu 2012, 08:32

30 lira dediğimize bakmayın abi bizim millette ne fiyat olursa olsun bir pazarlık olayı vardır oda bunun tatdı tuzu 15 l ye aldı alan arkadaş
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti security25 » 19 Ağu 2012, 13:36

s.a. arkadaşım sigorta kutusunu dağıttığınız zaman önününe bakır levhalar çıkacak yüzde yüz bunlar şimdi sizin panelde oksitlenmiş durumda bu yüzdende sigorta ayaklarında elektrik geçişi yapamıyor aynı sorun bende de oldu hemde aynen tarif ettiğin gibi mevlüt arkadaştan kılavuzunu aldım ona göre komple dağıttım sigorta kutusunu tüm levhaları söktüm roleleri söktüm sadece plastiği kaldı o derece yani neyse bunları oksit temizleyici ile tek tek temizledim kutunun arka kapağında levhaların şekilleri var ona bakarak tek tek yerleştirdim şu an sigorta kutusu kusursuz çalışıyor ustan şimdilik sigorta değiştirmiş ama 1 aya kalmaz tekrar yapacak bu sefer değiştirelim diyecek sana tavsiyem sök temizle çok zor bir iş değil ama baya zahmetli onuda söyliyim fakat 300 tl sigorta kutusuna vereceğine temizlemeni öneririm kolay gelsin
security25
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir
Arabanız: 1999 felicia glx

İleti tyilal » 19 Ağu 2012, 23:30

temizledikten sonra da metal parçaların üzerlerini hafif yağlı bırak oksitlenmesi geciksin
Kullanıcı avatarı
tyilal
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.3 mpi

İleti adembaba » 22 Arl 2014, 19:24

s.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım 99 felişim var ama yağmur yagdıgında içine su aldı sigorta tablasını yaktı yedek parça bulma konusunda yardımcı olurmusunuz saygılarımla
adembaba
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: adembaba geniş
Nereden: İstanbul (And.)

İleti KorsanKedi » 22 Arl 2014, 22:02

adembaba yazdı:s.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım 99 felişim var ama yağmur yagdıgında içine su aldı sigorta tablasını yaktı yedek parça bulma konusunda yardımcı olurmusunuz saygılarımla

Eğer uyarsa 1.6 aracım için aldığım, fakat bir kere takılıp hemen çıkarılan sıfır aldığım orijinal sigorta kutusunu satmak isterim. Sigorta kutusunun fotosunu çekebilirseniz uygun mu değil mi anlaşılır.

Aldığım yer geri almadı, ama yine orda duruyor, satılınca parası bana verilecek. Orijinal pahalıdır, çıkma ucuz bulabilirsiniz. Ben 590 TL ye aldım. Daha da düşük vereceğim.

Not: Elektrikçi aldırmıştı bana, yeniyi takınca olmayınca "senin kutu sağlammış, gerek kalmadı" oldu.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

İleti adembaba » 30 Arl 2014, 21:31

sigorta kutusunu hallettim ama içeriye gelen suyu kesemedim tamda kıs ayı düşünüyorum kara kara :idea:
adembaba
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: adembaba geniş
Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir