felicia kaza

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia kaza

İleti ananola » 02 Eyl 2011, 14:56

arkadaşlar birkaç ay önce 1999 skoda felicia 1.3mpı aldık. bugun kaza yaptım araçla malesef.
araç kayarak kaldırıma doğru gitti kaldırıma çıkarken ön takım ziyadesiyle hasar gördü.

tam anlamıyorum ben ama sol rotil koptu. beşik kırıldı sanırım. sol tarafın lastiği hala yerinde ama pek tutan parça yok gibi. sağ taraf sağlam ama aksında sorun olabilir dediler.

ustam tanıdık ama tatilde oldugu için aracı sadece tamirciye çektik öylece duruyor.
tabi görmeden benim bu az ve yetersiz tarifimle kimse bişey anlamamıştır ama bu durumda en fazla -- en az nekadar masraf çıkar.
yedek lastiğim jantim zaten var onları hiç katmayın kaportada fazla bişey yok. sadece ön takım masrafım bizce ne olur ??

şu ilk stresi bi atlatayım resimleride ekliycem.

( arabayı aldıgımda beri sitede üye olmadan takılıyodum böle bişeye denk geldi )

ananola
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: felicia

İleti erginbkr » 02 Eyl 2011, 15:43

çok geçmiş olsun kardeşim...fiyat konusunda bişey diyemem ama cana geleceğine mala gelsin sıkma canını... :?
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti ananola » 02 Eyl 2011, 16:46

çok sağol gerçekten allah korudu. çok hafif bi viraj vardı virajı aldım araçta ya 50 ya 60 km ile gidiyo birden ters tarafa döndü duvarı karşımda gördüm kaldırım arabayı yan yaptırdı duvar solumda kaldı arka taraf bi ağaça çarpıncada duvardan kurtuldum. allahtan o ağaç ordaydı kaldırım vardı. hep bikaç sıra araba olan yerde araba yoktu. ucuz atlattık ama nasıl oldu anlamış değilim. sıkmıyorum canımı olan oldu zaten ama merak yinede
ananola
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: felicia

İleti forman37 » 02 Eyl 2011, 22:32

gecmıs olsun kardesım. kaza bu bı anlık bısey can sağlığı olsun sana bısey olmasın bosver araba yapılır..canını sıkma
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti frostbite19 » 03 Eyl 2011, 00:59

Geçmiş olsu ne desek yalan olur :)