!!!Yardımlarınızı Bekliyorum!!! Felicia almak istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

!!!Yardımlarınızı Bekliyorum!!! Felicia almak istiyorum

İleti skoda_cupe » 08 Eyl 2011, 15:33

Arkadaşlar abilerim ve kardeşlerim. kadir gecesi favoritimle yaptıgım kazadan sonra bir falicia almaya karar werdim favom perte çıkınca.sizce felicia alırken nelere dikkat etmeliyim.modellerde fiyatlar ne aralıkta.araba satılan sitelerdeki fiyatlarda millet uçuyor gibi biraz

skoda_cupe
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ümit yılmaz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: FAVORİT

İleti cobweb » 08 Eyl 2011, 17:04

Ben de felicia alalı yaklaşık 6 ay oldu.Daha önce bu konuda forum üyelerinin bilgilerini rica etmiştim başlıkta gereken bilgiler var.Ayrıca ben 1.6glxi aldım, 1.3 mü 1.6 mı epey araştırdım kısmet 1.6 motor felicia oldu. 1.6glxi motor, eli yüzü düzgün fazla yorulmamış bir feliş bulursan servise ve işinin ehli ustalara göstererek almanı tavsiye ediyorum.İnternet fiyatları hep yüksek oluyor illaki pazarlık payı bırakıyorlar.

felicia-pickup/2-el-araba-alirken-nelere-dikkat-etmeli-t22508.html

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti zalima » 09 Eyl 2011, 09:59

slm kardeş alan vaz geçmiyor felişten masrafsız yakıt cimrisi birazda konfor var azda olsa araba iyi ben aldım 96 combi hararetten korktum ilk önce satışlistesine koydum vaz geçtim 7,5 11 arası arabalar
zalima
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet aydın
Nereden: Ankara
Arabanız: felica

İleti turnalarkenan » 09 Eyl 2011, 10:16

arkadaşım öncelikler inş. güzel bir araç bulursun 1,6 glxi almanı tavsiye ederim klimadan dolayı yok uygun araç bulamazsan da 1,3 glxi alırsın enjeksiyonlu araçlar bence daha verimli benim tavsiyem bu yönde yinede karar senindir ama klima dersen 16 almak zorundasın
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir