Felicia Kule Gergisi arıyorum !!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia Kule Gergisi arıyorum !!

İleti Kindred Brujah » 21 Eyl 2011, 13:24

Orjinal (çıkma olabilir yada internet üzerinden skoda üretimi orjinal) kule gergisi arıyorum felicia aracım için, benimkinin üzerinden çıkmadı genelde saneyide ustalar kaputu açınca engel olduğu için söküp atıyolar bu parçayı o şekilde sökmüş bi kenata koymuş olanlar varsa onların kule gergisine de talibim :) sonradan yaptırma istemiyorum açıkcası çünkü orjinalinin belli bi mühendislik hesabı olduğuna inanıyorum aynı şekilde başka malzemelerden sanayide döktürdüğümle onun bir olacağını sanmadığm için mümkünse orjinal arıyorum son çare olarak yaptırtabilirim de yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti Balki, Burak » 21 Eyl 2011, 14:55

Bulaşma bu işe kardeşim bence. Hiçbir faydasını göremezsin paran çöpe gider. !60 ile viraja girecek halin yok felicia ile degilmi :) Paranın bosa gıtmesını ıstemıyorsan gırme bu ıse. O paraya gaz al benzın al doya doya gez :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti Kindred Brujah » 21 Eyl 2011, 15:39

Hocam olurmu öyle ya hiç mi faydası olmaz :) hızla viraja gireceğimden değilde normal girdiğimde biraz daha güven hissi vermesini istiyorum ben araba heran altımdan uçacakmış gibi hissediyorum bazen onu bi nebze azaltacaksa takmak lazım bunu :)

Balki, Burak yazdı:Bulaşma bu işe kardeşim bence. Hiçbir faydasını göremezsin paran çöpe gider. !60 ile viraja girecek halin yok felicia ile degilmi :) Paranın bosa gıtmesını ıstemıyorsan gırme bu ıse. O paraya gaz al benzın al doya doya gez :)
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti Balki, Burak » 21 Eyl 2011, 17:00

Kardeşim altında 10 milyarlık araba var bırakta virajlarda kaysın gitsin :) Hiçbir faydası olmaz.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir