ufak bır kazaa :(

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ufak bır kazaa :(

İleti beyazkurt61 » 30 Kas 2011, 23:10

asfalt ıslakdıı 60 km hızlaa dengesızın bırı kırmızı ısıkda anıden yola atlayıncaa asıldım frenee 1 tur dondukden soraa arka sag lasdıgı kaldırımaa sert bı şekılde vurdum lasdık şuanlık havası ınmedı ama ıcerı dogruu jant 5 cm kadar gırdı ya şaseden egrıldı yada janttan yarın sokdurcem bakalım ne cıkcak amassor batlamişda olabılırr :(

Kullanıcı avatarı
beyazkurt61
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çilingiroglu
Nereden: Trabzon
Arabanız: felicia

İleti bozdagbulent » 30 Kas 2011, 23:25

geçmiş olsun sana bi şey olmasın da gerisi önemli değil..
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti e144552 » 01 Arl 2011, 08:53

Geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız, bir tur döndükten sonra falan direğe ağaca da çarpabilirdiniz. Allah korumuş...
Oturman mümkünse ayakta durma, yatman mümkün ise, oturma!
Kullanıcı avatarı
e144552
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: OCTAVIA 1.4 TSI Elegance

İleti orhanfoto » 01 Arl 2011, 09:08

cok gecmiş olsun allah da beterinden saklasın malesef sizi dediginiz gibi yollarda dengesiz sürücü cok fazal 15 gün önce buna benzer bi olay benimde basıma gelmişti ben yrım tur attım allahtan yol genişti bi yere vurmadım tekrar gecmiş olsun
orhanfoto
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: orhan taptil
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit 93 lx

İleti efemert304 » 01 Arl 2011, 12:02

geçmiş olsun..bende az önce jeep'e bindiriyordum arkadan..kızaklıyor araba çok zor durdum..
"Umutla yaşayan Simitle ölür"
efemert304
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet Sarı
Nereden: Mersin
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 GLXİ

İleti PİCK-UP » 01 Arl 2011, 12:25

geçmiş olsun aracınızı yaptırdıktan sonra tüv belgeli bir yerde güzel bir fren ayarı yaptırmanızı önerrim... limitörden de araç dönmüş olabilir kontrol ettirin. ucuz atlatmışsınız allah beterinden korusun...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti rnabs » 01 Arl 2011, 15:22

geçmiş olsun ben ülkemizdeki trafiği kurban bayramında bilinçsizce kurban kesen kendini kasap sananlara benzetiyorum. Umarım fazla masrafınız olmaz. Geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
rnabs
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Rifat
Nereden: Kayseri
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 68hp

İleti mustklc » 01 Arl 2011, 21:15

önse masrafın çok. tabla + aks eğilmiştir. tabla neyse de aks düzen tutmuyor. aynısı poloda başıma geldi. kaskodan yapıldı üstüne bir 300-400 de ben harcadım gene düzelmedi ön takımı sattım sonunda
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti beyazkurt61 » 02 Arl 2011, 00:03

herkeze tşk ederım arkadaşlar frenlerım super saglaaemdı zemın ıslak oldundan 50 metre mesafe yanlayarak kızakladım ardından vıdesı 1e takdım gaza gomuldum bıraz toparladı 2 3 tur dondum kaldırımaa vurdum arka sagg lastıgı o şekıl durdum vurdum esnada aracın sol ıkı lasdık havadan kesıldıyanee o derecee kaldırımaa vurmam şanss bu bırr ıkıncısı kaldırımın vurdum yerın 3 metre aşasıı yol boyu olan yerr demır korkuluk ıy oraya gelmedı ucuz kurtulduk dıgerı konu ıse kaldırımın 2 metre arkası ana yola duşuosun 15 mtrelık bır ucurum verılmiş sadakam vardı allaha şukurler olsun ama hata benım bu benım başıma gelen ıkıncı olay bırda tobee namazımı kılıcam şeytana uymamaklazım o gun boyu namazdan pahane uydurup kacdım yok ustum yaglı yok calışıorum sonuc bu işdee nese gıden mala oldu fazla bişede dıl şukurler olsun bugun sanayıye gıttım dırekk sokdurdum lasdı kırkoya kaldırdılarr aracı jant bayaa yamuldu onu presle duzelttıler 20 tl o tuttu dıger şanta basmiş olabılır dedıler onda bişi cıkmadı 3 usdayaa gosderdım aracı normal dıolar ama ben malımı bılmıormuyum arac arkadan sol taraf bıraz dısarı kacdı sagdanda ıcerde gıdışde sorun yok ama bakdınmı ben ole hıssedıorum boş oluncaa arkayı sokdurcem bakdırcam komple kafama takıldı bu arada 2 de lasdık aldım bırda zemıne saglam basım dıee :) xdx
Kullanıcı avatarı
beyazkurt61
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çilingiroglu
Nereden: Trabzon
Arabanız: felicia

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: style ve 7 misafir