FELICIA'DA KIŞIN YAKIT TÜKETİMİNİZ NEDİR? -BENZİN İÇİN-

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELICIA'DA KIŞIN YAKIT TÜKETİMİNİZ NEDİR? -BENZİN İÇİN-

İleti 9köy » 01 Nis 2012, 12:58

sn Kindred Brujah, arkadaşım veya kardeşim. öncelikle yeni açtığım topiğe yazınızdan ötürü teşekkür ederim. anlamadığım noktaları ordan sorarım. yaş konusunda inanın düşündüğünüz gibi değil. ben durumu izah ettim diğer kardeşimize. onada yanlış anlamayın dedim. durum düşündüğünüzden tamamen farklı gerçekten.

bu sayfa için yönetime başvurunuz. bende durumu izah ettim. diğer forumlardaki gibi yazılarımızı silemiyoruz. yönetim mutlaka komple sileceklerdir yazılarımızı. ben zaten baştan düzgün başlığa dikkat etseydim yazmazdım. yazımı o an silmeyi denemedim altına not ekledim belki durmasını istemezsinzi diyerek. gece yazdığım yazıyı dahil silmeyi denedim silemedim. birkezde siz yazınız ben inanıyorum silinecektir. selamlar.

Kindred Brujah yazdı:Kimseyi aşağılamadım, sadece fikrimi yazdım, hakarette etmedim yazımı okuduysanız, kendimi haklıda görmüyorum, haklı olcak bir durum yok ortada çünkü, tepkim yazınızdaki yaşla ilgili olan kısmaydı ki bende yazımı aynen sizin yazdığınız gibi bitirdim. Eğer kendi yazı stilinize alınıp güceniyor, bunu bir aşağılama olarak görüyorsanız buna otoriter tehditkarlık denmez. Yaşla otorite sağlayamayı oldum olası yanlış buldum ve soğuk baktım. Ha eğer aşağılama olarak " şu bahsettiğim uzun gereksiz mesaj neden silinmedi " sözlerimi düşünüyorsanız, burada da size değil mesajın içeriğine yönelik bir tepki var, benzin konusunda bu kadar uzun ve lpg ile ilgili bir şey dururken gidip benim yorumumun silinmesine kızdım ve evet bunda haklıyım. Ayrıca kaç yaşına gelmişsiniz ben size terbiye veremem, konuşmayı da öğretemem haliyle böyle bir amacım da olmadı. Kendimi sizden yüksek görme olayına gelince, öyle bir şey söylemedim ima da etmedim, bizden büyük olmanız bizden daha iyi olduğunuz anlamına gelmez dedim. Bizden daha iyi değilsiniz ya da ben sizden üstünüm demedim. 2 satırlık forum yazışmasından böyle bir iddiada bulunulmaz zaten. Cevap vermek bana düştü evet, çünkü açtığım başlığın yavaş yavaş lgp ile şakalar ile çöküşünü izlemek istemiyorum. Ben bu başlık için düzenli yakıt ölçümü yaptım, forumdaki arkadaşlara fikir vermek için, yakın zamanda da son 2 ayın ölçümlerini koyacaktım, bir defterde tuttum hepsini ama ne hevesim kaldı ne bir şey. Yönetim gereğini yapsaydı silmişken konuyla alakasız yorumları da siler veya daha uygun bir yere taşırdı. Bence yönetime bu kadar güvenmeyin. Saygılar.

9köy yazdı:sn Kindred Brujah, ben üstteki yazımı kaldırıcam zaten yazı silinebilir demiştim. ama öyle bir hakaret etmişsinizki ne olgunluğumu bırakmışsınız ne otoriter tehditkarlığımı nede kendinizi benden yüksek görmeyi eksik etmişsiniz. neden ihtiyaç duydunuz anlamadım gerçekten. sonuçta ben diğer arkadaşla biraz şakalaşmıştım onun şakasına karşılık. sizemi düştü cevap vermek, demek istemiyorum. ama siz bana terbiye vermeye konuşmayı öğretmeye kadar gitmişsiniz.

hiç gerek yoktu silin yazınızı. lütfen açıklamaya gerek yok bende sileyim tüm yazılarımı. tartışmanın alemi yok. kendinizi haklı görmek istiyorsanız tamam haklısınız. ben sizden özür dilerim.

sonra insan aşağılamaya ne hakkınız var onuda anlamadım. ayrıca kim kime saldırmışki. bu yazımdan sonrada istediğinizi söyleyebilirsiniz cevap yok. zaten yönetim gereğini yapacaktır.

Kindred Brujah yazdı:Buraya yazdığım yorum silinmiş, fakat üstündeki konu başlığıyla alakasız lpg ile ilgili olan uzun ve görsel açıdan rahatsız edici yorum silinmemiş. Moderatöre sesleniyorum buradan, sileceksen tam sil, benim yazdığım mesaj en azından konuyu korumaya yönelikti, siyasi-dini vs.. bir taraf savunma saldırı da içermiyordu, üstelik küfür vs..'de yoktu, mesajım neden silindi bilmek istiyorum. Ayrıca benim mesajım silinirken şu bahsettiğim uzun gereksiz mesaj neden silinmedi bunun da cevabını verebilirse moderatör ya da bunu yapan her kimse memnun olurum.

9köy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia

İleti Kindred Brujah » 01 Nis 2012, 15:21

Bazen yanlış anlaşılmalar oluyor sağlık olsun bende yaş konusunda çabuk alevleniyorum bununda etkisi var tabi sizde kusuruma bakmayın :) İyi forumlar :)

9köy yazdı:sn Kindred Brujah, arkadaşım veya kardeşim. öncelikle yeni açtığım topiğe yazınızdan ötürü teşekkür ederim. anlamadığım noktaları ordan sorarım. yaş konusunda inanın düşündüğünüz gibi değil. ben durumu izah ettim diğer kardeşimize. onada yanlış anlamayın dedim. durum düşündüğünüzden tamamen farklı gerçekten.

bu sayfa için yönetime başvurunuz. bende durumu izah ettim. diğer forumlardaki gibi yazılarımızı silemiyoruz. yönetim mutlaka komple sileceklerdir yazılarımızı. ben zaten baştan düzgün başlığa dikkat etseydim yazmazdım. yazımı o an silmeyi denemedim altına not ekledim belki durmasını istemezsinzi diyerek. gece yazdığım yazıyı dahil silmeyi denedim silemedim. birkezde siz yazınız ben inanıyorum silinecektir. selamlar.

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti 9köy » 01 Nis 2012, 16:02

problem yok bendende iyi forumlar
Kindred Brujah yazdı:Bazen yanlış anlaşılmalar oluyor sağlık olsun bende yaş konusunda çabuk alevleniyorum bununda etkisi var tabi sizde kusuruma bakmayın :) İyi forumlar :)

9köy yazdı:sn Kindred Brujah, arkadaşım veya kardeşim. öncelikle yeni açtığım topiğe yazınızdan ötürü teşekkür ederim. anlamadığım noktaları ordan sorarım. yaş konusunda inanın düşündüğünüz gibi değil. ben durumu izah ettim diğer kardeşimize. onada yanlış anlamayın dedim. durum düşündüğünüzden tamamen farklı gerçekten.

9köy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir