felicia karbüratör

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia karbüratör

İleti lider » 27 Arl 2011, 19:20

arkadaşlar 95 feliciam var çok memnunum yeni vizeden geçti hemde tek seferde ve bir yıldan beri masraf yapmadım neyse şimdi şubat 2 egzos muayenesi var ama benim üstündeki karbüratör çok bakan oldu bi türlü yapamadılar e egzos muayenesi benzinde çalışacağı için karbüratörün olması lazım ya çıkma vika
marka alacaz onuda düzen tutmuyor diolar yada orijinal jikov alıcaz ama oda yok olduğu gibi 1100 civarı ana bu konuda yani temiz kazalı arabadan çıkma orijinal jikov karbüratör bulacaz 2 el yada vika yı alıp taktıracaz bana yardımcı olursanız yada bildiğiniz bi yerde varsa çok memnun olacam şimdiden tşk
birde benim araba şu an kmde 180 yakıyor şehir içide 260 bu normalmidir çok tşk yardımlarınız için

lider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Lider Şahin
Nereden: Manisa
Arabanız: Felicia 95 LX

İleti AhmetH » 27 Arl 2011, 20:30

Karbüratör Bozulmaz

muhtemelen conta, diyafram vs gibi aksamları sorun çıkarmıştır.

Güzelce dağıttırıp temizletip anlayabilirsiniz neresi sıkıntılı..

50 tl yi bile bulmayacaktır alacağınız parçalar

ayrıca egzoz için benzinde çalışması şart değil.
bana hiç soran olmadı neyde çalıştırıyorsun diye..
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti PİCK-UP » 06 Oca 2012, 21:22

aynen kolay kolay bozulmaz.

ahmet arkadaşımızında dedigi gibidir...

ya diyaframlarda sorun vardır. zaten üzerinde iki tane var. 2 diyafram=15-20 lira birşey.

karbüratörün altındaki conta ölmüştür. ondan çalışmaz. 5-10liradır en fazla.

sakın işi bilmeyenlere uyupta değiştirmeyin karbüratörü zararlı çıkan siz olursunuz.

ayrıca ahmet'inde dedigi gibi Eksoz muaynesinde aracın benzinde çalıştırılması şart değil...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti felicia_3437 » 06 Oca 2012, 22:46

şart olmadığı gıbı benım arac benzınde gec memişti usta aracı gaza aldedi gaz da gecti
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti lider » 19 Oca 2012, 21:44

farzedelim usta olmaz derse bu vika karbüratör alıp taksak olmazmı geçen izmirde servisi bu araçların orijinal parçası gibi oldu vika dedi sorun yaşamıyoruz dediler ama öncelik tamir kesin saolun ilginize tşk
lider
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 19 Oca 2012, 22:22

Tamir edilebilir birşey olduğundan değişim gerekmiyor.
ama vika fena değildir :)

silindir kapaklarıda rektefiye ediliyor ama artık bakıyorum 300 küsür liraya 0 kapak satılıyor

bunların malzemesi nasıl iyi mi bilinmez ama iş yapıyor
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti hakan48 » 19 Oca 2012, 23:13

lider yazdı:farzedelim usta olmaz derse bu vika karbüratör alıp taksak olmazmı geçen izmirde servisi bu araçların orijinal parçası gibi oldu vika dedi sorun yaşamıyoruz dediler ama öncelik tamir kesin saolun ilginize tşk

Vika Güzel Bir Marka Olmasına Ragmen Karbüratör leri Ikov un Yerini Tutamaz, Orjinal Karbüratörünüzü Tamir Yaptırmanızı Tavsiye Ederim, Eger Bulunduğunuz Yerde Tamir Yaptıramazsanız, Karbüratör Bakımı Konusunda Yardımcı Olabilirim,
Aracınızın Karbüratörünü Söktürüp Gönderirseniz Garantili Şekilde Temizliği Yapılır, Gerekli Parçalar Değiştirilir Başka Bir Araç Üzerinde Testler Yapılır, ve Size Gönderilir. Ayrıntılı Bilgi İçin

Ayrıca 2. El Karbüratör Satışımızda Mevcuttur, Bize Ulaşabilirsiniz.

Ödemeler Paypal Ödeme - Kapıda Ödeme - Kredi Kartı Mail Orderla Vade Farksız, Bonus 6 Taksit - World 10 Taksit - Axes 7 Taksit - Bankasya 8 Taksit - Maksimum 6 Taksit - Cardfinans 7 Taksit - Advantage 6 Taksit Seceneğiyle
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti PİCK-UP » 19 Oca 2012, 23:39

bence kaliteli de olsa çin malı alana kadar 2.el temiz çıkma karbüratör almak çok daha mantıklı ki sizin ki arızalı ise

tabii ki...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti lider » 27 Şub 2012, 19:03

arkadaşlar slm karbüratör işini çözdüm sayenizde bugün izmir 3 sanayide sun motor test karbüratörcü besim gür uatanın oradaydım arbamın orijinal karbüratörü olan jikov marka karbüratörümü söküp dağıttılar ve itina ile toplayıp taktılar bilgisayardan ayar yaptılar ve inanamazssınız süper oldu ayrıca yakıt epey düştü lpd-dede eskisen 200 km de 51 milyonluk gaz yakarken bugün 35 milyonluk gazla 200 km yaptı araba çok mutluyum sizlerle paylaşmak istedim mutluluğumu 155 tl masraf gitti hepsi işinde süper bi yer ilgi alaka çok iyi ve düzenli bi yer iki kere test sürüşü yaptılar çok memnun kaldım düşünün izmire 100 km uzaklıkta akhisardan gittim yani böyle yerler bulmak işinin ehli insanlar bulmak kolay değil sizede tavsiye ederim işiniz olursa giderseniz bana hak vereceksiniz hepinize tşk ederim kazasız belasız yolculuklar dileğimle lider şahin
lider
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir