felicia'yı almak üzereyim..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia'yı almak üzereyim..

İleti semih10 » 22 Oca 2012, 19:34

değerli arkadaşlar öncelikle herkese kazasız belasız günler dilerim..emlak ofisimde şuan kullanmakta olduğum 93 favoritin satılık ilanını verdim. Malum emlak ofisi arabasız olmaz. Öncelikle elimdeki aracı satıp başka bir araç almak istedim fakat 10.12.000 tl ye de kolay kolay doğru düzgün binilecek araç bulunmuyor. hem ekonomik hemde konfor bakımından felicialar bir numaralı favorimdi ve nihayet bir tane buldum özellikle 1.6 motor istedim çünkü aracımda genel de 3-4 yolcu bulunur hep işimden ötürü. 1.3 motorun fazla yakacağını düşündüm.(yanılmışta olabilirim) favoriti satana kadarda beğendiğim aracı kaçırmak istemiyorum.bu nedenden ötürü İlandaki aracı 12.000 TL ye alsam sizce nasıl olur.. favoriti de artık ofisin önüne çekip alıcısını beklicem.özellikle felicia kullanıcılarının tecubelerinden faydalanmak istedim.Şimdide yardımcı olan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim..,
İlan linki
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4099/detay

Konuşsam tesiri yok,sussam gönül razı değil...
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: semih turhal
Nereden: Balıkesir
Arabanız: Fiat Linea 1.3 Multijet Active

İleti skodahastası » 22 Oca 2012, 19:48

Bence araba gayet güzel sizin favoyu kaça satıcaksınız bide km si nekadar.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti semih10 » 22 Oca 2012, 20:06

skodahastası yazdı:Bence araba gayet güzel sizin favoyu kaça satıcaksınız bide km si nekadar.

aracın km'si 104.000 gösteriyor fakat her nekadar inandırıcı bende bilmiyorum. ama şunu belirtmem de fayda var aracı ben 1,5 yıl önce aldım ve ben almadan 2 ay önce de ilk sahibi amcamız motoru a'dan z'ye sıfırdan yaptırmış. bana şimdiye kadar zerre problem çıkartmadı...motor ve performans yönünden modeline göre oldukça tatmin edici.. örmeğin 120 km hıza kadar (tipo,tempra,clio gibi araçlarla boy ölçüşüyor).. fiyat olarakta arkadaşım yaptığım masraf( keyfi olarak ) açıklamalar ilanda yazar 4,000 tl kadar oldu.. yani bu araç aslında evladiyelik oldu alıcısına artık..6000 dedim ama bakalım hayırlısı zor olduğunu bende biliyorum fakat araca bince durumunu görünce gerçek alıcı bu parayı gözden çıkartır.
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 22 Oca 2012, 21:15

yani sizin arabanızmı olan favoritmi 104.000 km de ben onu sordum.

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodahastası » 22 Oca 2012, 21:37

Bu arada sizin favonunda linkini koyalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1355/detay

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti semih10 » 22 Oca 2012, 23:01

skodahastası yazdı:Bu arada sizin favonunda linkini koyalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1355/detay

Evet aracım bu ilandaki araç.Umarım yakın zamanda elden çıkartırım
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

İleti bar_min » 23 Oca 2012, 08:30

benim bi lafım var felişden adama zarar gelmez diye
dediğin gibi özellikle 9 ila 12 lira arası iyi bi araç almak çok zor,feliş bu bakımdan en idealleri arasında
al derim pişman olmazsın,amacın kullanmaksa hiç kaçırma,ama alıp satmaksa seni üzer haberin olsun
bar_min
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: barış okatan
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda felicia

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir