felicia soğukken çalışıyor ısınıca çalışmıyor neden?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia soğukken çalışıyor ısınıca çalışmıyor neden?

İleti 4141pomak » 24 Şub 2012, 00:09

:?: merhaba arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun benim 2000 felicia mp motor tüplü sabahları soğuk iken tek marşta çalışıyor ama biraz ısınınca stop et 2,3 dk. veya 10 dakika sonra bas marşa çalışmıyor akü bitene kadar bas yok gaza basarak marş yaparsan çalışıyor fakat çok düşük devir de ve ayağını gazdan çekince stop ediyor. aracı vurdurunca normal çalışıyor. usta araç hem gaz hem benzin ikisi ile birden çalışıyor dedi gaz cı baktı yok dedi gazı devre dışı bıraktı aynı arızayı yaptı ne olur bana yardımcı olun. beni yıldırdı en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum

4141pomak
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: hüseyin güçlü
Nereden: Kocaeli
Arabanız: sıkoda felicia

İleti 4141pomak » 25 Şub 2012, 20:57

4141pomak yazdı::?: merhaba arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun benim 2000 felicia mp motor tüplü sabahları soğuk iken tek marşta çalışıyor ama biraz ısınınca stop et 2,3 dk. veya 10 dakika sonra bas marşa çalışmıyor akü bitene kadar bas yok gaza basarak marş yaparsan çalışıyor fakat çok düşük devir de ve ayağını gazdan çekince stop ediyor. aracı vurdurunca normal çalışıyor. usta araç hem gaz hem benzin ikisi ile birden çalışıyor dedi gaz cı baktı yok dedi gazı devre dışı bıraktı aynı arızayı yaptı ne olur bana yardımcı olun. beni yıldırdı en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum.Arkadaşlar azda olsa bilgisi olan paylaşırsa çok memnun olurum.
4141pomak
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: hüseyin güçlü
Nereden: Kocaeli
Arabanız: sıkoda felicia

İleti mustklc » 25 Şub 2012, 21:02

aracinin elektriksel arizasi var duzgun bir ustaya git
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti felicia042 » 26 Şub 2012, 09:34

hararet müşürü, gaz teli gerginliği, lambda sensörü, bunlardan yapabilir.
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir