1.3 MPİ İÇİN BUJİ TAVSİYELERİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.3 MPİ İÇİN BUJİ TAVSİYELERİ

İleti memur3835 » 22 Mar 2012, 16:19

MERHABA ARKADAŞLAR. ARANIZA YENİ KATILAN BİRİ OLARAK UFAK DA OLSA BİR KAÇ ŞEY PAYLAŞMAK İSTİYORUM. ARACI 1,3 GLXİ. LPG DE VE BENZİNDE 2000 DEVİRİN ALTINDA SİLKİNME SORUNU VARDI. USTA BUJİLERE BAKTI VE SORUN YOK DEDİ.SADECE LPG AYARI YAPTI. ANCAK SIKINTI HALA DEVAM ETTİ. ISRARLA BUJİLERİ DEĞİŞTİRMESİNİ SÖYLEDİM. ÜZERİNDEN ÇIKAN TEK TIRNAK CHAMPION MARKA BUJİ YERİNE 3 TIRNAK BRISK MARKA BUJİ TAKTIK. ÇOK ŞÜKÜR HİÇ BİR SORUN KALMADI. DİĞER 1,3 MPİ KULLANICILARINA DUYURULUR.

memur3835
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yusuf terlemez
Nereden: Kayseri
Arabanız: 1.3 glxi felicia

İleti Kindred Brujah » 22 Mar 2012, 19:10

Aracınızın üstündeki bujiler daha önceden değişmiş ve karbüratörlü araçlar için olan champion bujilerden takılmış olabilir, enjeksiyonluların tek tırnak bujileri karbüratörlülerden farklı olarak biraz daha ince uçlu oluyor, benim şu an tek tırnak var üzerinde memnunum. Önceki sahibi 3 tırnak takmıştı üstünden çıkan 3 tırnaktı ama ben orjinale döndürdüm bi sorun olmadı :) Belkide LPG ile kullanırken tek tırnak yetersiz kalıyordur ama bilmiyorum, benim aracımda lpg yok.

memur3835 yazdı:MERHABA ARKADAŞLAR. ARANIZA YENİ KATILAN BİRİ OLARAK UFAK DA OLSA BİR KAÇ ŞEY PAYLAŞMAK İSTİYORUM. ARACI 1,3 GLXİ. LPG DE VE BENZİNDE 2000 DEVİRİN ALTINDA SİLKİNME SORUNU VARDI. USTA BUJİLERE BAKTI VE SORUN YOK DEDİ.SADECE LPG AYARI YAPTI. ANCAK SIKINTI HALA DEVAM ETTİ. ISRARLA BUJİLERİ DEĞİŞTİRMESİNİ SÖYLEDİM. ÜZERİNDEN ÇIKAN TEK TIRNAK CHAMPION MARKA BUJİ YERİNE 3 TIRNAK BRISK MARKA BUJİ TAKTIK. ÇOK ŞÜKÜR HİÇ BİR SORUN KALMADI. DİĞER 1,3 MPİ KULLANICILARINA DUYURULUR.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti AhmetH » 22 Mar 2012, 19:25

Duydum ki Brisk dandikmiş :)

Bujide
NGK
Champion
Bosch
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti feliş » 25 Mar 2012, 15:15

bildiğim kadarıyla enjeksiyonlu felicialara tek tırnak sivri uç buji iyi oluyormuş
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: yozgatli ve 6 misafir