magnetti marelli distribütör sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

magnetti marelli distribütör sorunu

İleti wrestler » 09 Nis 2012, 22:33

iyi forumlar herkeze 97 model skoda felicia 1.6 enjeksiyonlu aracımız var ve üzerindeki orjinal distribütor arızalandı ve orjinalini bulamadık bosch marka var hep piyasada. Arac cok kotu durumdaydı gitmiyordu gaz yemiyodu internetten bi siteden distiribütör buldum sıfır aldım duzeldi bu seferde bogaz kelebegi arızalandı zaten cok kotu durumdaydı oda bogaz kelebegini degistirdik debriyajda bitmisti oda degisti ama stop etme sorunu vardı yine her ısıklarda stop ediyodu arac baska sıfır distribütör takıldı o daha beter oldu yine eskisini takıldı ayar yapıldı simdilik sorun yok ama ara ara yine stop ediyor devir saati oynuyor asagı yukarı rölantideyken sanayilerde sordum hep ama yok birde sag tarafın gunesligi bozuldu onunda cıkmasını arıyorum orjinaline 110 tl fiyat söylüyolar :) nesi orjinalse:) distribütör 90 tl aldım :)

Eklentiler
397884_10151250526750052_619880051_22752544_1918690094_n.jpg
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti wrestler » 12 Nis 2012, 14:12

kimsenini bilgisi yokmu bu konuda :( daha önce basına gelen degistirmis olanlar :S
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

İleti phenomx3 » 12 Nis 2012, 19:40

Ben Formenimin Distribütörünü değişmştim 60 TL ye yan sanayi almıştım aracım tekleyerek kasılarak gidiyordu baktılar takılan distribütör arızalı deyip yenisini taktılar o da aynı şeyi yaptı. Tamiri olmaz denen Eski orjinali tamir ettirdim ve aldığım yan sanayiyi geri verdim. Tamirini yapan usta yan sanayiler hep aynı olur randıman vermez sakının. alacaksan orjinalini al demişti. Arayıp bulacaksın ve orjinalini alacaksın Orjinalini 150 tl demişlerdi 1 sene önce, 1,6 Felicia nınki 90 tl olmaz yani yan sanayii almışsın ne yazık ki.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti wrestler » 12 Nis 2012, 22:27

tesekkürler abi cevap için kac yere sorduysam orjinalini bulamadım babam tamirini kendi yapmıstı biraz burç diyolar herhalde öle bisi yapmıstı kendisi motor meslek lisesinde ögretmendir ama oda bi süre idare etti degistirmek zorunda kaldık simdi biz skoda servislerinemi sormalıyız orjinal için yoksa sanayide mi aramalıyım orjinalini ?
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

İleti orthosis » 12 Nis 2012, 23:08

arkadaşım aracının motoru 1.6 aee kodlu vw motorudur, orjinal parçayı bulamaman imkansız, vw parçacılarıda yardımcı olabilir sana
orthosis
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Isparta
Arabanız: skoda fabia I-skoda felicia 1.6

İleti wrestler » 12 Nis 2012, 23:14

orthosis yazdı:arkadaşım aracının motoru 1.6 aee kodlu vw motorudur, orjinal parçayı bulamaman imkansız, vw parçacılarıda yardımcı olabilir sana

biliyorum abi ama bosch marka var hep piyasada bizim aradıgımız magnetti marelli biraz daha dolanmam lazım sanırım sanayiyi servisleri.
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

İleti poirot » 13 Nis 2012, 23:40

Dstm bende felicia 2000 glxi var devir saati aşağı yukarı oynuyor kendi kendine çıkıyordu hararet müşüründe sorun varmış belki sendede bundan olabilir.
poirot
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 14 Nis 2012, 16:48

wrestler yazdı:
orthosis yazdı:arkadaşım aracının motoru 1.6 aee kodlu vw motorudur, orjinal parçayı bulamaman imkansız, vw parçacılarıda yardımcı olabilir sana

biliyorum abi ama bosch marka var hep piyasada bizim aradıgımız magnetti marelli biraz daha dolanmam lazım sanırım sanayiyi servisleri.

http://www.skodamarketim.com/

arif abimizde vardır arayın sorun adana'da orjinal satan yerlerden birisidir.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti wrestler » 14 Nis 2012, 21:35

PİCK-UP yazdı:
wrestler yazdı:

http://www.skodamarketim.com/

arif abimizde vardır arayın sorun adana'da orjinal satan yerlerden birisidir.

tesekkür ederim sagolun en kısa zamanda arıyip sorucam
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

İleti Safariali » 15 Nis 2012, 15:46

arkadaşım benzin pompanda problem HAVA TAHLİYE ye dikkat saygılar insaflı ve işinin ehli bir ustaya gitt tammam ben nazillideyim ben problemi kendim halletttim saygılar
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir