1.3 lxi feliciam stop ediyor.not= aracı yeni aldım.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.3 lxi feliciam stop ediyor.not= aracı yeni aldım.

İleti ramazzoli51 » 15 Nis 2012, 23:22

arkadaşlar yeni bir felicia kullanıcısı olarak öncelikle hepinizi selamlıyorum.

aracım lpg li ilk kalkışlarda özellikle 2. viteste hızlanırken bayılma oluyor.
birde ışıklara yada dönüşe veya kasislere gelirken hız düşürdüğümde motor stop ediyor.
bunların nedeni ne olabilir önerileriniz nedir.

birde internet üzerinden yedek parça bulabileceğim bi adres varmı.(felicia için)

herkese selamlar...

ramazzoli51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ramazan yıldız
Nereden: Niğde
Arabanız: 99 model 1.3 lxi felicia

İleti Kindred Brujah » 16 Nis 2012, 07:47

Benzinde kullanın, yine stop ederse aracı bir bilgisayara bağlatın, devir (krank) sensörü arızalanmıştır.

ramazzoli51 yazdı:arkadaşlar yeni bir felicia kullanıcısı olarak öncelikle hepinizi selamlıyorum.

birde ışıklara yada dönüşe veya kasislere gelirken hız düşürdüğümde motor stop ediyor.

birde internet üzerinden yedek parça bulabileceğim bi adres varmı.(felicia için)

herkese selamlar...
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti mustklc » 16 Nis 2012, 09:00

boğaz kelebeği
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti ramazzoli51 » 16 Nis 2012, 16:43

arkadaşlar felicia ların orjinal yedek parçsını nerde bulabilirim.sizin alışveriş yaptığınız yada bana önerebileceğiniz bir yer varmı.

sol kapı kilit mekanızması ve sağ güneşlik(aynalı güneşlik hani hep ruhsat sıkıştırdığımız yer varya orası) lazım bana.birde orjinal vites topuzu.

arkadaşlar bunların fiyatları nekadardır o konuda da bana yardımcı olursanız sevinirim.
ramazzoli51
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kindred Brujah » 16 Nis 2012, 20:28

vites topuzu orjinale ne gerek vari krom değil birşey değil, vites topuzu ben yenilemiştim alınca, 6 lira, diğerlerinin fiyatını bilmem ama ben ankara demirkan otodan alıyorum parçaları, metin abi gayet iyi bir insan :)

ramazzoli51 yazdı:arkadaşlar felicia ların orjinal yedek parçsını nerde bulabilirim.sizin alışveriş yaptığınız yada bana önerebileceğiniz bir yer varmı.

sol kapı kilit mekanızması ve sağ güneşlik(aynalı güneşlik hani hep ruhsat sıkıştırdığımız yer varya orası) lazım bana.birde orjinal vites topuzu.

arkadaşlar bunların fiyatları nekadardır o konuda da bana yardımcı olursanız sevinirim.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ramazzoli51 » 16 Nis 2012, 20:43

kindred brujah.

demirkan otoya internetten baktım teşekkürler...
ramazzoli51
CLASSIC
CLASSIC

İleti termineytir » 17 Nis 2012, 09:22

Kronik stop etme hastalığı. Ben sorunu çözmüştüm tekrar başladı. Benim 97 / 1,6 MPI aracımda 1,5 sene stop etme sorununu aradık. Değişmeyen parça kalmadı. En son tesadüf bir arıza ile Marş motoruna gelen şase kablosunun kırılması ile stop etmesi keilmişti. Şu ara tekrar başladı. Müsait zamanda bütün şase kablolarını yenileyeceğim.

Yedek parça konusunda İstanbul'dan vazgeçtim ben. Muğla'dan Ergün abimiz var. Allah razı olsun. Gece, Gündüz, Pazar, Bayram hiç farketmeksizin telefonumu açıyor. Birde numaramı kaydetmiş. Aramızdaki saygıda kusur olmaz inşallah. Fiyatlarda İstanbul'a göre çok uygun alıyorum. Lostar58'in bir mesajı sayesinde tanıdım kendisini. Allah bu şekilde yardımcı olan insanların ayağına taş değdirmesin. Amin.
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti ramazzoli51 » 17 Nis 2012, 16:37

teşekkürler termineytir...

kazasız belasız günler dilerim...

bu skodalarda bu hastalık kronikmiş heralde.aynı sorunlardan muzdarip çok kişi var kulüpte
ramazzoli51
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kindred Brujah » 21 Nis 2012, 17:11

Aracınızdaki lpg ne marka acaba ? Stop sorununu çözebildiniz mi ?

ramazzoli51 yazdı:arkadaşlar yeni bir felicia kullanıcısı olarak öncelikle hepinizi selamlıyorum.

herkese selamlar...

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ramazzoli51 » 22 Nis 2012, 17:22

vakit bulup gösteremedim henüz.
birde her zaman yapmıyor,onun için çok da acele etmiyorum.
ramazzoli51
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir