ATİKER kullanan 1.3 MPİ Felicia'cılar bi gelin hele?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ATİKER kullanan 1.3 MPİ Felicia'cılar bi gelin hele?

İleti MadloveR » 03 May 2012, 11:09

MadloveR yazdı:cumartesi felan Atikerin fabrikasına gidceğim gidince ordan daha detaylı bir bilgi alıp sizinle paylaşırım.

http://www.atiker.com.tr/ekipman.asp?AnaGrupID=7&AltGrupID=26 bu linktende inceleyebilirsin.
K01.001108 kodlu ürün, sıralı sistem için yeni ürettiği ürün. Şu an Konya'da bunu takıyolar. Takanlar da gayet memnun. Ama dediğim gibi fabrikaya gideceğim gidince daha detaylı bilgi alır paylaşırım.

Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti Kindred Brujah » 03 May 2012, 15:47

FAST SUPER sistemin içindeki regülatör bu, bana da bunu takayım diyen bir usta olmuştu, ama içinde bu olan kitin fiyatı daha yüksekti dediğine göre :) Paylaşımınızı bekliyorum :)

MadloveR yazdı:
MadloveR yazdı:cumartesi felan Atikerin fabrikasına gidceğim gidince ordan daha detaylı bir bilgi alıp sizinle paylaşırım.

http://www.atiker.com.tr/ekipman.asp?AnaGrupID=7&AltGrupID=26 bu linktende inceleyebilirsin.
K01.001108 kodlu ürün, sıralı sistem için yeni ürettiği ürün. Şu an Konya'da bunu takıyolar. Takanlar da gayet memnun. Ama dediğim gibi fabrikaya gideceğim gidince daha detaylı bilgi alır paylaşırım.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti firarim19 » 03 May 2012, 21:31

Hocam bugün servise bir felicia geldi . LPG li. 1.3 mpi.

Erinmedim gittim baktım zavoli takılıydı araçta ve sahibine sordum boşa atınca stop falan ediyor mu diye? yok yaw o niye stop etsin ki dedi...

Sanırım açıklayıcı oldu :)
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti Kindred Brujah » 03 May 2012, 22:43

Gayet açıklayıcı oldu hocam sağolun :) bi bakalım zavoli neymiş ne değilmiş :)

firarim19 yazdı:Hocam bugün servise bir felicia geldi . LPG li. 1.3 mpi.

Erinmedim gittim baktım zavoli takılıydı araçta ve sahibine sordum boşa atınca stop falan ediyor mu diye? yok yaw o niye stop etsin ki dedi...

Sanırım açıklayıcı oldu :)
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 05 May 2012, 15:19

Hocam ne yaptınız gittiniz mi fabrikaya :)

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir