98 MODEL FELİCİA COMBİ LX ALIRKEN NELERE BAKMALIYIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

98 MODEL FELİCİA COMBİ LX ALIRKEN NELERE BAKMALIYIM

İleti simerania » 26 Nis 2012, 08:35

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1490/detay

MERHABA

Verdiğim linkteki aracı ciddi olarak alma niyetindeyim, bugun bankadan para da çektim

Bu araç ilk sahibinden içi dışı çok temiz

Sadece tüp yok

Daha önce hiç skodam olmamıştı, bu tip bir aracı bakmaya giderken "genel konular dışında" skodaya özel nesine dikkat etmeliyim arkadaşlar?

Bir de tüp taktıracağım, ne tavsiye edersiniz , bu aracın özellikleri hakkında da bilgi verirseniz sevinirim, kolay gelsin.

simerania
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: cem baba
Nereden: Kars

İleti erdalkar » 26 Nis 2012, 09:04

Aynı modelden bendede vardı. Motor kasayı çekecek güçte değil. Yaşadığınız yer yokuşlu ise tavsiye etmem. Çekişi iyice düşüyor. 2001 hatchback feliciam var. Gayet memnunum. Motor 10hp daha güçlü. Alacağınız araçta tüp olmayışı ektra masraf getirecek . Tüpte o modellerde çekişin düşmesine neden oluyor. Yazdıklarım hep olumsuz oldu ama bunlar yaşadığım şeyler. Kolay gelsin.
erdalkar
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FELİCİA 1.3 GLXİ 2001

İleti simerania » 26 Nis 2012, 09:53

Yaşadığım yer düzlük, sadece tatillerde yokuşlu yuerlere gidiyorum (karadeniz)
felicia nın heçbek den alsam, onun çekişi nasıldır? araç bana küçük gelecektir ama portbagajla bu sorunu çözebilirim
simerania
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: cem baba
Nereden: Kars

İleti Kindred Brujah » 26 Nis 2012, 14:40

İkisi arasında gözle görülür fark olduğunu sanmam, aralarında kaç kilo fark var ki ?

simerania yazdı:Yaşadığım yer düzlük, sadece tatillerde yokuşlu yuerlere gidiyorum (karadeniz)
felicia nın heçbek den alsam, onun çekişi nasıldır? araç bana küçük gelecektir ama portbagajla bu sorunu çözebilirim
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir