sahibinden.com feli bakyorum yardim :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sahibinden.com feli bakyorum yardim :)

İleti kadirda » 27 May 2012, 20:59

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-acil-satilik-lpg-li-oto-87845404/detayuzun süredir feli aramaktaym . ilk aracm olacak ehliyeti alal 2 gün oldu.bu araçla başlangç yapaym diyorum.Tecrübeli arkadaşlar siz ne dersiniz.teşekkürler

kadirda
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kadir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: felicia

İleti forman37 » 27 May 2012, 21:14

hayırlı olsun ehlıyetınız. bu felıcıa yı nedense begenmedım ben dokuntu geldı bana daha duzgun bı arac bulabılırsınız bu fıyata .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti lazza » 27 May 2012, 23:04

ben şunu anladım herkes malının değerini biliyoo zira döküntü araçlara düşük toplu araçlarada yüksek isteniyoo ..yanii diyeceğim ucuz diye aldığın bir araca 1000tl-2000tl harcayana kadar bence biraz zorlayın (demesi kolaydır biliyorum ) ama unutmayın aldığınız arac sorun çıkartırsa o paralar harcanıyo:(
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti Kindred Brujah » 28 May 2012, 00:23

Ben buna katılıyorum :) Yada gidin benim gibi yatmış bir araç bulun 500 ucuza alın, yine 1000 lira harcayın ama araba taş olsun :p
Geçen gün felişimle 70bini devirdik :p 10 bin kilometredir beraberiz, tek korkum ilerde inşallah param olursa, bunu satıp başka araba aldığım gün, yeni aracın felicianın keyfini vermeyecek/veremeyecek olması :)

lazza yazdı:ben şunu anladım herkes malının değerini biliyoo zira döküntü araçlara düşük toplu araçlarada yüksek isteniyoo ..yanii diyeceğim ucuz diye aldığın bir araca 1000tl-2000tl harcayana kadar bence biraz zorlayın (demesi kolaydır biliyorum ) ama unutmayın aldığınız arac sorun çıkartırsa o paralar harcanıyo:(
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir