LPG de STOP ETME SORUNUM HALLOLDU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG de STOP ETME SORUNUM HALLOLDU

İleti sdemirsoy55 » 12 Haz 2012, 11:31

ARKADAŞLAR ARAÇ TÜPDE İKEN DURACAĞIM ZAMANLARDA ARAÇ STOP EDİYORDU. BENZİNDE YAPMIYOR.
TÜPÜN GARANTİSİ DEVAM EDİYOR(ALDESA) TÜPÇÜYE GİTTİM AYAR YAPTI 10 TL İSTEDİ(SORUN DÜZELMEDİ) VE BOĞAZ KELEBEĞİNE BAKTIR DEDİ.

FORMDA Bİ ARKADAŞ HARARET MÜŞÜRÜNDEN BAHSETMİŞ
DÜN MOTORCU Bİ TANIŞA GÖTÜRDÜM BOĞAZ KELEBEĞİ, HARARET MÜŞÜRÜ , HORTUMLAR FALAN KONTROL EDİLDİ, AKÜ SÖKÜLDÜ BEYİN SIFIRLANDI. (HARARET MÜŞÜRÜNÜ SÖKÜNCE STOP ETME SORUNU BAYA AZALDI GİBİ AMA YİNE STOP ETTİ) SABAH 9 dan AKŞAM 16 YA KADAR UĞRAŞTIK SONUÇ YİNE OLUMSUZ.

BU SABAH Bİ ARKADAŞIN SELAMI ÜZERİNE YİNE AYNI TÜPÇÜYE GİTTİM BAŞKA Bİ ELEMAN YAKLAŞIK 20 DK KADAR UĞRAŞTI AYAR YAPTI, SORUN HALLOLDU GİBİ, ŞU ANA KADAR HİÇ STOP ETMEDİ.
BU SORUNLA KARŞILAŞAN ÇOK KİŞİ VAR VE ÇOK CAN SIKICI BİR DURUM
UMARIM Bİ FAYDASI OLMUŞTUR...

sdemirsoy55
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serkan
Nereden: Samsun
Arabanız: felicia 1.3 lxi

İleti PİCK-UP » 12 Haz 2012, 19:22

adana'da bir çok tüpçüye sordugumda;

1.3 MPİ motor skodalarda stop etme sorunu yaşıyoruz çoguna takmıyoruz 1.6 larda kesinlikle böyle bir sorun

olmadıgını sürekli montaj yaptıklarını söylediler..

umarım sizin sorununuz kökten çözülmüştür...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti sdemirsoy55 » 13 Haz 2012, 18:50

2 gün oldu hiç stop etmedi , sanırım sorun tüpçünün yaptığı ayar sonucu halloldu
sdemirsoy55
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serkan
Nereden: Samsun
Arabanız: felicia 1.3 lxi

İleti ince_murat » 03 Tem 2012, 22:47

sdemirsoy55 yazdı:ARKADAŞLAR ARAÇ TÜPDE İKEN DURACAĞIM ZAMANLARDA ARAÇ STOP EDİYORDU. BENZİNDE YAPMIYOR.
TÜPÜN GARANTİSİ DEVAM EDİYOR(ALDESA) TÜPÇÜYE GİTTİM AYAR YAPTI 10 TL İSTEDİ(SORUN DÜZELMEDİ) VE BOĞAZ KELEBEĞİNE BAKTIR DEDİ.

FORMDA Bİ ARKADAŞ HARARET MÜŞÜRÜNDEN BAHSETMİŞ
DÜN MOTORCU Bİ TANIŞA GÖTÜRDÜM BOĞAZ KELEBEĞİ, HARARET MÜŞÜRÜ , HORTUMLAR FALAN KONTROL EDİLDİ, AKÜ SÖKÜLDÜ BEYİN SIFIRLANDI. (HARARET MÜŞÜRÜNÜ SÖKÜNCE STOP ETME SORUNU BAYA AZALDI GİBİ AMA YİNE STOP ETTİ) SABAH 9 dan AKŞAM 16 YA KADAR UĞRAŞTIK SONUÇ YİNE OLUMSUZ.

BU SABAH Bİ ARKADAŞIN SELAMI ÜZERİNE YİNE AYNI TÜPÇÜYE GİTTİM BAŞKA Bİ ELEMAN YAKLAŞIK 20 DK KADAR UĞRAŞTI AYAR YAPTI, SORUN HALLOLDU GİBİ, ŞU ANA KADAR HİÇ STOP ETMEDİ.
BU SORUNLA KARŞILAŞAN ÇOK KİŞİ VAR VE ÇOK CAN SIKICI BİR DURUM
UMARIM Bİ FAYDASI OLMUŞTUR...

merhaba
peki ne yaptılar da bu sorun çözüldü aynı sorun bende de var yardımcı olursanız sevinirim. istanbulda ise adresini yada telefonunu almak isterim.
teşekkür ederim şimdiden
ince_murat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat ince
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti KorsanKedi » 24 May 2014, 01:41

Sağolsun, arkadaşımızın sorunu çözülmüş ve gitmiş. Konuyu hortlaşmışsın demeyin sakın :)
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir