Skoda pickup mpi motor ve kilimalı modeli almayı dusunuyorm.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda pickup mpi motor ve kilimalı modeli almayı dusunuyorm.

İleti gökhanduman53 » 24 Haz 2012, 16:00

arkadaşlar bir tane buldum 2000 model ilk sahibinden kilimalı ve mpi motor ama hidrolik direkson deil adam dediki kilima olanlarda hidrolık olmuyor ? dogrumu

gökhanduman53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökhanduman
Nereden: Rize
Arabanız: skoda Pickup

İleti alwaysloser » 24 Haz 2012, 17:19

zannetmiyorum muhakkak hidrolik olmalıdır
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti gökhanduman53 » 24 Haz 2012, 17:53

bende şaşirdim ve moralimda bozuldu kararsız kaldım kilimali almıyım diyorum hidrolik direkson olsun die
gökhanduman53
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 24 Haz 2012, 18:03

hidrolikte , klima'da başa birçok bela açabilir özellikle pickuplarda çünkü piyasada pickupları eşşek arabası

niyetine kullanıyorlar , bundan dolayı %80 inin kliması çalışmaz ufak bir sorundur oysa yaptırmaz o sistem

çalışmaya çalışmaya ciddi sorunlar dogurur gider , ve klima parçalarının hiçbiri bulunamıyor şuanda

ha çok araştırıp buldun diyelim onlarıda çok faiş fiyatlardan satıyorlar bilgin olsun.

alırken çok iyi araştır adam sana %99 diyeceği laf şu abi çalışıyor klimada sogutmuyor gazı bitti doldurmadım

zaten 30-40 lira birşey diyecek işte sen bu adamlara inanırsan araba parasının 4 te 1 ini verirsin çalıştırmak için...

dikkatli ol... ;( tecrübe konuşuyor çok iyi bilirim.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti gökhanduman53 » 24 Haz 2012, 18:07

herşeyi calişiyor bide arac alanyada o sıcakda illakı kullanıyordur ve arabanın ilk sahibi kararsız kaldım ama
gökhanduman53
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 24 Haz 2012, 18:16

illaki çalışıyor mantıgına kapılmayın..

adana'da yazın 50-55 derecelere kadar görebiliyoruz. bu memlekette bile çalışmayanları var. ben alırken tek tek

baktım hepsine adam bana telefonda çalışıyor çalışıyor sorun yok dedigi aracı görmeye gittigimde

aracın kabin içinde göcüklerin , çürüklerin oluştugunu koltuklarından sadece demirleri gözüken ve hatta klima

hala çalışıyor diyip bastıgımda sadece ışıgının yandıgını gördüm arkadaş gazı bitik zaten birşey degil 20-30 lira

düşeriz fiyattan diyip dalga geçiyor resmen düşene kadar yaptır ver bana demi??? yani böyle şeyleri göz önünde

bulundurmazsan başın agrır diyorum başkada birşey demem... hadi hyrlısı olsun.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir