naçizane öneriler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

naçizane öneriler

İleti tedirgin35 » 02 Haz 2006, 23:56

2000  model feliciamda karşılaştığım yegane iki sorun vardı.

1-bir ara peş peşe termostat dağıtması oldu,bilmem neden  6 ayda 4 kez termostad dağıttı.en sonunda  favorit veya formen termostadını felicianın dağılan termostad plastiği içine oturtmakla bulduk.bildiğimiz eski tip termostadı felianın yeni tip dağılmış olan plastiğinin içine tornada yuva açtırıp, etrafına oring lerini yerleştirip sorunu çözdük.

2-her iki kapı cam kaldıraçlarının plastik bağlantılarının kopması oldu, yenisi 200 civarındaydı,  ama 40 milyona etrafına bakır borudan çeper yaptırdım. bunların komple değişmesi gerekiyormuş, ama bakır koruma işi çözdü

allaha şükür her iki sorunla da bir daha karşılaşmadım ama

yedek termostad  bagajımda duruyor, her ihtimale karşı::))

tedirgin35
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 30 Eyl 2006, 22:28

öncelikle geçmiş olsun aynı sorunu bende yaşıyodum hallettik izmirde bor-ser var harika servis şip diye çözdüler hararet olayını tavsiye ederim artık hararete hiç bakmıyorum gönül rahatlığıyla çünkü gösterge 71 dedimi devre ye giriyo

kazasız belasız .....Smile
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti yusuf01 » 05 Ekm 2011, 01:55

tedirgin35 yazdı:2000 model feliciamda karşılaştığım yegane iki sorun vardı.
1-bir ara peş peşe termostat dağıtması oldu,bilmem neden 6 ayda 4 kez termostad dağıttı.en sonunda favorit veya formen termostadını felicianın dağılan termostad plastiği içine oturtmakla bulduk.bildiğimiz eski tip termostadı felianın yeni tip dağılmış olan plastiğinin içine tornada yuva açtırıp, etrafına oring lerini yerleştirip sorunu çözdük.
2-her iki kapı cam kaldıraçlarının plastik bağlantılarının kopması oldu, yenisi 200 civarındaydı, ama 40 milyona etrafına bakır borudan çeper yaptırdım. bunların komple değişmesi gerekiyormuş, ama bakır koruma işi çözdü
allaha şükür her iki sorunla da bir daha karşılaşmadım ama
yedek termostad bagajımda duruyor, her ihtimale karşı::))

felicia plastik termostatına tornada yuva açtırarak favorit termostatını takmayı bende düşünüyorum, sanırım en sağlıklı kalıcı çözüm bu olur,zaten 60'lık termostat takmanında başka bir yoluda yok.
ancak biraz tarif edermisiniz yapılan işlemi, nasıl bir yuva açtırdınız? segmansız ise nasıl sabitleyebildiniz yerine? vs...

yusuf01
CLASSIC
CLASSIC

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir