Skoda Pickup 1.3 LXİ Boğaz Kelebeğinde Beyinmi var ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Pickup 1.3 LXİ Boğaz Kelebeğinde Beyinmi var ?

İleti gökhanduman53 » 17 Tem 2012, 21:39

arkadaşlar ustaya elettım aracımı yığılma yapıyordu bilgisaraya bağlatdı aracda arıza vb gibi bişe cikmadı herşey calişiyor dedi. sonra dediki boğaz kelebeğin orda beyin var o arızalı olablir ilk defa duydum orda beyin oldugunu bilen varmı? bide siboblar sıkı olabir demişti

gökhanduman53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökhanduman
Nereden: Rize
Arabanız: skoda Pickup

İleti samett234766 » 29 Tem 2012, 21:42

boğaz kelebeği arızasını bilgisayarda görünür artı boğaz kelebeğinde beyin yok benim boğaz kelebeği arızalandığında araç belli bir devirin üzerinde iken sorun yok ama düşük devirlerde gazdan ayağımı çekince araç yığılıyordu birde lamda sensörünün fişini çekin öyle deneyin yığılma sorununuz halloluyormu
samett234766
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: samet köse
Nereden: Ankara
Arabanız: felicia 1999

İleti efboacestc » 29 Tem 2012, 23:38

lamda sensörü demişsin o sensör tam olarak nerede :) yığılma benim felidede oluyor
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti gökhanduman53 » 30 Tem 2012, 11:42

lamda sensörünün yerını bilmiyorum bide usta şey dedi sıboblar sıkı olablir dedi orayada bakarız dedi bilgisaraya taktı aracı her hangi bişe cıkm adı ya sıbob dedi yada boğaz kelebeğin orda beyınmı bişe var demişti bir hafta icinde gidecem ustaya aracı yaptırmayı
gökhanduman53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökhanduman
Nereden: Rize
Arabanız: skoda Pickup

İleti otoyedekparcacim.net » 30 Tem 2012, 23:19

gökhanduman53 yazdı:arkadaşlar ustaya elettım aracımı yığılma yapıyordu bilgisaraya bağlatdı aracda arıza vb gibi bişe cikmadı herşey calişiyor dedi. sonra dediki boğaz kelebeğin orda beyin var o arızalı olablir ilk defa duydum orda beyin oldugunu bilen varmı? bide siboblar sıkı olabir demişti

Aracınızın Boğaz Kelebeğinin Liste İsmi Gaz Kontrol Ünitesidir. Kontrol Ünitelerinin Bir İsmide Beyin Olarak Geçtiğinden Gaz Kelebeğinde Beyin Var Diyebiliriz.

Aracınızın Yığılma Problemiyle İlgili Sorununuza Özelden Numaranızı Mesaj Atarsanız Mesai Saatleri İçerisinde Servis Bölümümüzden Yetkili Arkadaşlarımız Yardımcı Olacaktır.
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Muğla

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir