CAM OTOMATİĞİ AYARI HAKKINDA LÜTFEN YARDIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CAM OTOMATİĞİ AYARI HAKKINDA LÜTFEN YARDIM

İleti sonertevfik » 28 Tem 2012, 17:19

Arkadaşlar dün aküyü yenisi ile değiştirdim, ve ön cam motorları daha önceden tek dokunuşla tamamen açılıyor ve tamamen kapanıyordu. Aküyü değiştikten sonra tek tuşla açılıp kapanmıyor ( otomatik olarak açılıp kapanmıyor, basılı tutmak gerekiyor) Cam otomatiğini eski haline getirmek için nasıl bir yöntem uyguluyorduk arkadaşlar. yardımınızı bekliyorum. Bir yöntemi vardı bu işin fakat şu anda aklıma gelmiyor. Bu yöntemi bilen arkadaşlarım bana buradan cevap verir ya da 0545-399-95-00 numaralı telefonuma çağrı bırakırlarsa ben hemen ararım sizleri... Hayırlı ve bereketli ramazanlar diliyorum. Şimdiden teşekkürler.

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti centillboy » 28 Tem 2012, 22:38

merhaba bu şekilde 10-15 kilometre kullanın eski haline dönecektir geçen hafta kardeşimin aracının roomster aküsünü değiştirdim mutlu 60 amper ilk takıldığında cam manuel kalkıp iniyordu zeytinburnundan beylikdüzüne geldiğimde düğmelerin eski haline döndüğünü gördüm otomatik haline dönmüştü ve şuan saat gibi çalışıyorlar yalnız aküyü takan kişi bana şarj dinamosu fazla yükleme yapıyor en kısa sürede göster dedi bu hafta geçti artık haftaya baktıracağım
centillboy
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serdar bahar
Arabanız: kia cerato

İleti Kindred Brujah » 28 Tem 2012, 23:37

Şimdi bak önce ikisine de basılı tutarak komple kapat sonra tek basışta iniyor olacak ikiside, ama tek basışta kapanmıyor olacak, sonra full kapalıyken iki tuşada aynı anda basarak komple aç, tak diye sonuna kadar indir, sonra ikisine basarak komple kapat, cırt diye tavanı zorlasın :D ondan sonra tamamen eski haline dönmesi lazım, bende de oluyordu deneye deneye bunu buldum, ne zaman akü başı sökülse bir şey olsa bu şekilde eski haline dönüyor :D Yada arkadaşın dediği gibi bi süre kullanın kendi kendine normale döner belki :D

sonertevfik yazdı:Arkadaşlar dün aküyü yenisi ile değiştirdim, ve ön cam motorları daha önceden tek dokunuşla tamamen açılıyor ve tamamen kapanıyordu. Aküyü değiştikten sonra tek tuşla açılıp kapanmıyor ( otomatik olarak açılıp kapanmıyor, basılı tutmak gerekiyor) Cam otomatiğini eski haline getirmek için nasıl bir yöntem uyguluyorduk arkadaşlar. yardımınızı bekliyorum. Bir yöntemi vardı bu işin fakat şu anda aklıma gelmiyor. Bu yöntemi bilen arkadaşlarım bana buradan cevap verir ya da 0545-399-95-00 numaralı telefonuma çağrı bırakırlarsa ben hemen ararım sizleri... Hayırlı ve bereketli ramazanlar diliyorum. Şimdiden teşekkürler.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti feliş » 31 Tem 2012, 09:34

Ama işin doğrusu akünün [+] kutbunu hiç sökmeyin derim cam otomatiğini sıfırladığı gibi arabanın beyninide sıfırlayabiliyormuş.
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti Erdemsah » 31 Tem 2012, 10:46

Bunlara gerek yok arkadaşlar Sadece yapılması gereken camkapalı iken tekrar kapama düğmesine 3 kez basmaktır o kendini kurar
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti ÖZCAN » 31 Tem 2012, 11:17

ARKADAŞIM KONTAK AÇIKKEN HER İKİ CAMIN DÜĞMESİNİ BASILI OLARAK KAPAT VE DE BIRAKMADAN 10-15 SANİYE BEKLE HAFIZAYA ALIR VE ESKİSİNE DÖNER.
55 FB 375
Kullanıcı avatarı
ÖZCAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ÖZCAN ÖZTÜRK
Nereden: Samsun
Arabanız: FABİA 1,2 AMBİANT DİNAMİK 55 FB 375

İleti security25 » 19 Ağu 2012, 13:50

s.a. hocam bu dediğin ben felicia da denedim olmuyor acaba bizim araçlarda böyle bir özellik yokmu manuelmi indirip kaldıracaz bir basışta komple açılmazmı yada inmezmi
security25
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir
Arabanız: 1999 felicia glx

Felicia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir